ZŠ Komenského 17, Domažlice
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Milavče A | 1,80 | DO | - | - | |
2. | Poděvousy | 2,60 | DO | - | - | |
3. | Dolní Folmava A | 3,00 | DO | - | - | |
4. | Klenčí pod Čerchovem A | 3,10 | DO | - | - | |
5. | Tlumačov A | 4,40 | DO | - | - | |
6. | Srbice | 4,80 | DO | - | - | |
7. | Milavče B | 4,80 | DO | - | - | |
8. | Pocinovice | 5,10 | DO | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | 5,60 | DO | - | - | |
10. | Domažlice | 6,40 | DO | - | - | |
11. | Meclov | 6,90 | DO | - | - | |
12. | Poběžovice | 7,00 | DO | - | - | |
13. | Starý Klíčov | 7,10 | DO | - | - | |
13. | Holýšov A | 7,10 | DO | - | - | |
15. | Tlumačov B | 7,20 | DO | - | - | |
16. | Horšovský Týn A | 7,40 | DO | - | - | |
17. | Petrovice | 7,50 | DO | - | - | |
18. | Horšovský Týn B | 8,50 | DO | - | - | |
19. | Chodov | 8,60 | DO | - | - | |
20. | Holýšov B | 10,30 | DO | - | - | |
21. | Sedlice | 12,40 | DO | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Folmava A | 0,22 | DO | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | 0,35 | DO | - | - | |
3. | Milavče A | 0,47 | DO | - | - | |
4. | Hluboká A | 0,48 | DO | - | - | |
5. | Srbice A | 0,57 | DO | - | - | |
6. | Poděvousy | 0,58 | DO | - | - | |
7. | Srbice B | 0,60 | DO | - | - | |
8. | Chodská Lhota | 0,69 | DO | - | - | |
9. | Dehtín | 0,71 | KT | - | - | |
10. | Dolní Folmava B | 0,72 | DO | - | - | |
11. | Milavče B | 0,74 | DO | - | - | |
12. | Hluboká B | 0,75 | DO | - | - | |
13. | Meclov C | 0,76 | DO | - | - | |
14. | Domažlice A | 0,78 | DO | - | - | |
15. | Staňkov I | 0,81 | DO | - | - | |
15. | Stráž | 0,81 | TC | - | - | |
15. | Domažlice B | 0,81 | DO | - | - | |
18. | Poběžovice | 0,86 | DO | - | - | |
18. | Kladruby | 0,86 | TC | - | - | |
20. | Klenčí pod Čerchovem B | 0,87 | DO | - | - | |
21. | Petrovice | 0,99 | DO | - | - | |
21. | Sedlice | 0,99 | DO | - | - | |
23. | Starý Klíčov | 1,06 | DO | - | - | |
24. | Meclov A | 1,07 | DO | - | - | |
25. | Chodov B | 1,09 | DO | - | - | |
26. | Bělá nad Radbuzou | 1,13 | DO | - | - | |
27. | Meclov B | 1,15 | DO | - | - | |
28. | Chodov A | 1,18 | DO | - | - | |
29. | Hluboká | 8888,88 | DO | - | - | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Klenčí pod Čerchovem Kristýna Cimbolincová | 0,18 | DO | - | - | |
2. | Chodská Lhota Tereza Kureková | 0,25 | DO | - | - | |
3. | Milavče Klára Baláková | 0,28 | DO | - | - | |
4. | Domažlice Eliška Černá | 0,31 | DO | - | - | |
5. | Milavče Barbora Loritzová | 0,33 | DO | - | - | |
6. | Klenčí pod Čerchovem Agáta Skalová | 0,34 | DO | - | - | |
7. | Kladruby Alexandra Lehečková | 0,36 | TC | - | - | |
8. | Petrovice Lenka Svobodová | 0,40 | DO | - | - | |
9. | Hluboká Bretani Michaela | 0,43 | DO | - | - | |
10. | Hluboká Markéta Husníková | 0,46 | DO | - | - | |
11. | Stráž Tereza Waldmanová | 0,51 | TC | - | - | |
12. | Kladruby Eliška Súkeníková | 0,53 | TC | - | - | |
13. | Horšovský Týn Věra Krutinová | 0,61 | DO | - | - | |
14. | Hluboká Eva Víznerová | 0,74 | DO | - | - | |
15. | Horšovský Týn Karolína Izáková | 0,97 | DO | - | - | |
16. | Poběžovice Aneta Prajzentová | MS | DO | - | - | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Milavče Adam Vaněk | 0,06 | DO | - | - | |
2. | Milavče Jan Zíka | 0,17 | DO | - | - | |
3. | Milavče Filip Janda | 0,25 | DO | - | - | |
4. | Milavče Šimon Pelnář | 0,30 | DO | - | - | |
5. | Horšovský Týn Filip Janča | 0,31 | DO | - | - | |
6. | Pocinovice Lukáš Nejedlý | 0,32 | DO | - | - | |
7. | Hluboká Pavel Kaiser | 0,35 | DO | - | - | |
8. | Pocinovice Aleš Bláha | 0,38 | DO | - | - | |
9. | Stráž Marek Dohányos | 0,43 | TC | - | - | |
10. | Petrovice Dominik Juhás | 0,55 | DO | - | - | |
11. | Hluboká Jiří Husník | 0,57 | DO | - | - | |
12. | Hluboká Jakub Gombár | 0,60 | DO | - | - | |
13. | Stráž Josef Turbák | 0,61 | TC | - | - | |
14. | Kladruby Filip Syrový | 0,63 | TC | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chodská Lhota Daniel Kratochvíl | 0,14 | DO | - | - | |
2. | Chodská Lhota Martin Sika | 0,14 | DO | - | - | |
3. | Chodská Lhota Jan Husník | 0,20 | DO | - | - | |
4. | Pocinovice Vít Braunfuchs | 0,21 | DO | - | - | |
5. | Petrovice Václav Maxa | 0,32 | DO | - | - | |
6. | Hluboká Ondřej Drahoňovský | 0,32 | DO | - | - | |
7. | Petrovice Jan Barborka | 0,34 | DO | - | - | |
8. | Domažlice Jaroslav Kohel | 0,38 | DO | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem Jiří Řezníček | 0,39 | DO | - | - | |
10. | Petrovice Michal Podestát | 0,51 | DO | - | - | |
Klatovy, stadion
|
Název soutěže a popis: |
III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS |
Kontakt: |
KORM Plzeňský kraj |
Kdy: |
15. 06. 2024 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
30. 01. 2024 11:00 |
Začátek tipování: |
30. 01. 2024 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
30. 01. 2024 11:00 |
Konec hlasování: |
30. 01. 2024 00:00 |
Pocinovice, hřiště
|
Název soutěže a popis: |
II. kolo CHLMH |
Kontakt: |
SDH Pocinovice |
Kdy: |
22. 06. 2024 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
01. 06. 2024 12:00 |
Začátek tipování: |
04. 05. 2024 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
23. 06. 2024 12:00 |
Konec hlasování: |
04. 05. 2024 00:00 |
Kasárny, Domažlice
|
Název soutěže a popis: |
IV. kolo CHLD - Domažlická překážka |
Kontakt: |
|
Kdy: |
27. 07. 2024 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
27. 07. 2024 11:00 |
Začátek tipování: |
27. 07. 2024 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
27. 07. 2024 11:00 |
Konec hlasování: |
27. 07. 2024 00:00 |
Srbice, za hasičárnou
|
Název soutěže a popis: |
IV. kolo CHLMH |
Kontakt: |
|
Kdy: |
31. 08. 2024 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
10. 08. 2024 12:00 |
Začátek tipování: |
31. 08. 2024 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 08. 2024 12:00 |
Konec hlasování: |
31. 08. 2024 00:00 |
Holýšov
|
Název soutěže a popis: |
V. kolo CHLMH |
Kontakt: |
OORM Domažlice |
Kdy: |
14. 09. 2024 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
24. 08. 2024 12:00 |
Začátek tipování: |
07. 09. 2024 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 09. 2024 12:00 |
Konec hlasování: |
07. 09. 2024 00:00 |
Počet soutěží: 8 Celkem pokusů: 97
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: