Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Do
2
Po
3
Pe
4
Hl
5
Št
6
Ho
7
1. Chodov A 23 18,00DO
18,00
-
28,85
24,53
---
2. Hluboká A 21 21,98DO
45,50
-
21,98
22,62
---
3. Chodská Lhota 19 18,52DO
63,50
-
18,52
24,69
---
4. Petrovice 16 19,90DO
67,50
-
19,90
25,43
---
5. Čermná 14 26,44DO
42,00
-
36,25
26,44
---
6. Pocinovice 13 21,47DO
75,00
-
21,47
29,28
---
7. Milavče A 9 24,00DO
24,00
------
8. Dolní Folmava 8 38,50DO
38,50
------
9. Domažlice 7 34,08DO
51,00
--
34,08
---
-. Hluboká B 7 41,50DO
41,50
-
42,50
----
11. Nýrsko 5 25,45KT--
25,45
----
12. Bělá nad Radbuzou 4 33,17DO
76,50
--
33,17
---
13. Štítary 3 31,01DO--
31,01
64,53
---
-. Staňkov I 3 38,49DO
59,00
-
38,49
61,06
---
-. Kdyně A 3 52,50DO
52,50
------
16. Hluboká C 2 35,97DO
110,50
--
35,97
---
17. Koloveč 1 42,49DO--
47,10
42,49
---
18. Klenčí pod Čerchovem 0 58,62DO
83,50
--
58,62
---
-. Tlumačov 0 65,00DO
65,00
------
-. Meclov 0 65,00DO
65,00
------
-. Milavče B 0 78,00DO
78,00
------
-. Stanětice 0 84,00DO
84,00
------
-. Poběžovice 0 89,00DO
89,00
------
-. Chodov B 0 91,00DO
91,00
------
-. Kdyně B 0 101,50DO
101,50
------
-. Postřekov 0 105,00DO
105,00
------
-. Kout na Šumavě 0 111,50DO
111,50
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Do
2
Po
3
Pe
4
Hl
5
Št
6
Ho
7
1. Staňkov I 22 34,01DO
49,50
-
59,28
34,01
---
2. Dolní Folmava A 19 21,50DO
21,50
--
29,80
---
-. Petrovice 19 28,98DO
77,50
-
28,99
28,98
---
4. Klenčí pod Čerchovem A 16 26,00DO
26,00
--
37,23
---
5. Koloveč B 14 56,83DO--
56,83
64,82
---
6. Pocinovice 10 26,38DO--
26,38
----
7. Milavče 8 39,50DO
39,50
------
8. Domažlice 7 49,50DO
49,50
------
9. Koloveč A 6 77,21DO--
77,21
----
10. Tlumačov 5 52,00DO
52,00
------
11. Dolní Folmava B 4 59,50DO
59,50
------
12. Kladruby 3 62,00ST
62,00
------
13. Klenčí pod Čerchovem B 2 62,50DO
62,50
------
14. Postřekov 1 69,50DO
69,50
------
15. Meclov 0 70,50DO
70,50
------
-. Starý Klíčov 0 97,50DO
97,50
------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: