Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Po 2 | Ko 3 | Pl 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká A | 45 | 19,36 | DO | - | 27 | |||
2. | Chodská Lhota | 40 | 19,08 | DO | - | - | 20 | ||
3. | Hluboká B | 30 | 20,29 | DO | - | - | 14 | ||
4. | Petrovice | 27 | 22,69 | DO | - | 14 | |||
5. | Stanětice | 24 | 21,73 | DO | - | 17 | |||
6. | Staňkov I | 22 | 24,63 | DO | - | - | 12 | ||
7. | Pocinovice | 13 | 22,00 | DO | - | - | 13 | ||
-. | Štítary | 13 | 26,84 | DO | - | - | 6 | ||
9. | Staňkov I A | 9 | 38,00 | DO | - | - | - | 9 | |
10. | Chodov | 8 | 24,41 | DO | - | - | 8 | ||
11. | Bělá nad Radbuzou | 7 | 38,93 | DO | - | - | 3 | ||
-. | Chodov A | 7 | 50,00 | DO | - | - | - | 7 | |
13. | Hluboká C | 4 | 25,80 | DO | - | - | 0 | ||
14. | Kdyně | 3 | 26,88 | DO | - | - | - | - | 0 |
15. | Čermná | 2 | 31,53 | DO | - | - | 0 | ||
16. | Pocinovice | 1 | 50,77 | DO | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Po 2 | Ko 3 | Pl 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov | 50 | 17,89 | DO | - | 30 | |||
2. | Staňkov I | 43 | 31,46 | DO | - | 25 | |||
3. | Pocinovice | 26 | 23,24 | DO | - | 26 | |||
4. | Milavče | 0 | 31,50 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Chodská Lhota | 0 | 34,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Dolní Folmava A | 0 | 35,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Hluboká | 0 | 35,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Meclov B | 0 | 43,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Postřekov A | 0 | 49,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Bělá nad Radbuzou | 0 | 57,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Klenčí pod Čerchovem B | 0 | 57,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Holýšov | 0 | 62,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Klenčí pod Čerchovem A | 0 | 63,50 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Pařezov A | 0 | 64,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Kladruby | 0 | 66,50 | ST | - | - | - | 0 | |
-. | Mnichov | 0 | 79,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Starý Klíčov | 0 | 86,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Bezděkovské Předměstí smíchaný tým | 0 | 87,50 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Tlumačov | 0 | 95,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Luženice | 0 | 96,50 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Domažlice | 0 | 97,00 | DO | - | - | - | 0 | |
-. | Postřekov | 0 | 107,00 | DO | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Po 2 | Ko 3 | Pl 4 | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká Lenka Váchalová | 40 | 0,01 | DO | - | - | 40 | ||||
2. | Stanětice Kristýna Nekudová | 35 | 0,01 | DO | - | - | 35 | ||||
3. | Stanětice Tereza Veberová | 28 | 0,01 | DO | - | - | - | 28 | |||
4. | Švihov Kašpárková | 8 | 34,00 | KT | - | - | - | 8 | |||
5. | Švihov Krotká | 7 | 38,50 | KT | - | - | - | 7 | |||
6. | Švihov Pícková | 6 | 42,00 | KT | - | - | - | 6 | |||
7. | Meclov K. Vaňková | 5 | 47,50 | DO | - | - | - | 5 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Po 2 | Ko 3 | Pl 4 | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňkov I Jakub Dokulil | 30 | 0,01 | DO | - | - | - | 30 | |||
2. | Chodov Mathauser | 10 | 9,50 | DO | - | - | - | 10 | |||
3. | Milavče Dominik Forst | 9 | 29,00 | DO | - | - | - | 9 | |||
4. | Meclov Jakub Sušický | 8 | 37,50 | DO | - | - | - | 8 | |||
5. | Horšovský Týn Černý | 7 | 44,50 | DO | - | - | - | 7 | |||
6. | nerozlišeno Jakub Sušický | 0 | 37,50 | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: