Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Do 2 | Po 3 | Pe 4 | Hl 5 | St 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrovice | 44 | 17,62 | DO | - | - | 26 | ||||
2. | Chodov A | 39 | 18,00 | DO | - | - | - | 23 | |||
3. | Hluboká A | 35 | 16,73 | DO | - | - | 21 | ||||
4. | Čermná | 34 | 20,35 | DO | - | - | 23 | ||||
5. | Kdyně | 21 | 16,59 | DO | - | - | - | - | 11 | ||
6. | Pocinovice | 20 | 21,47 | DO | - | - | 20 | ||||
7. | Chodská Lhota | 19 | 18,52 | DO | - | - | - | 19 | |||
8. | Hluboká B | 15 | 19,56 | DO | - | - | - | 8 | |||
-. | Milavče | 15 | 24,00 | DO | - | - | - | - | 15 | ||
10. | Hluboká C | 11 | 19,77 | DO | - | - | - | 5 | |||
-. | Bělá nad Radbuzou | 11 | 25,98 | DO | - | - | - | 8 | |||
12. | Staňkov I | 9 | 29,83 | DO | - | - | 3 | ||||
13. | Dolní Folmava | 8 | 38,50 | DO | - | - | - | - | - | 8 | |
14. | Holýšov | 7 | 21,09 | DO | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Domažlice | 7 | 34,08 | DO | - | - | - | - | 7 | ||
16. | Nýrsko | 5 | 25,45 | KT | - | - | - | - | - | 5 | |
-. | Štítary | 5 | 29,54 | DO | - | - | - | - | 3 | ||
-. | Koloveč | 5 | 31,99 | DO | - | - | - | - | 1 | ||
-. | Stanětice | 5 | 33,67 | DO | - | - | - | - | 5 | ||
20. | Chodov | 2 | 39,59 | DO | - | - | - | - | - | 2 | |
21. | Meclov | 0 | 29,97 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Klenčí pod Čerchovem | 0 | 58,62 | DO | - | - | - | - | 0 | ||
-. | Tlumačov | 0 | 65,00 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Milavče B | 0 | 78,00 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Poběžovice | 0 | 89,00 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Chodov B | 0 | 91,00 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kdyně B | 0 | 101,50 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Postřekov | 0 | 105,00 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kout na Šumavě | 0 | 111,50 | DO | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Do 2 | Po 3 | Pe 4 | Hl 5 | St 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrovice | 49 | 20,76 | DO | - | - | 29 | ||||
-. | Staňkov I | 49 | 25,68 | DO | - | - | 31 | ||||
3. | Koloveč B | 22 | 38,62 | DO | - | - | - | - | 14 | ||
4. | Dolní Folmava A | 19 | 21,50 | DO | - | - | - | - | 19 | ||
5. | Klenčí pod Čerchovem A | 16 | 26,00 | DO | - | - | - | - | 16 | ||
6. | Koloveč A | 13 | 72,42 | DO | - | - | - | - | - | 6 | |
7. | Pocinovice | 10 | 26,38 | DO | - | - | - | - | - | 10 | |
8. | Milavče | 8 | 39,50 | DO | - | - | - | - | - | 8 | |
-. | Koloveč | 8 | 50,96 | DO | - | - | - | - | - | - | 0 |
10. | Domažlice | 7 | 49,50 | DO | - | - | - | - | - | 7 | |
11. | Tlumačov | 5 | 52,00 | DO | - | - | - | - | - | 5 | |
12. | Dolní Folmava B | 4 | 59,50 | DO | - | - | - | - | - | 4 | |
13. | Kladruby | 3 | 62,00 | ST | - | - | - | - | - | 3 | |
14. | Klenčí pod Čerchovem B | 2 | 62,50 | DO | - | - | - | - | - | 2 | |
15. | Postřekov | 1 | 69,50 | DO | - | - | - | - | - | 1 | |
16. | Meclov | 0 | 70,50 | DO | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Starý Klíčov | 0 | 97,50 | DO | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Do 2 | Po 3 | Pe 4 | Hl 5 | St 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká Lenka Váchalová | 26 | 21,75 | DO | - | - | - | 26 | |||
2. | Milavče Kateřina Vaňková | 24 | 23,94 | DO | - | - | - | 24 | |||
3. | Stanětice Tereza Veberová | 23 | 23,27 | DO | - | - | - | 23 | |||
4. | Hluboká Kateřina Králová | 20 | 25,00 | DO | - | - | - | 20 | |||
5. | Pocinovice Klára Benedová | 15 | 22,18 | DO | - | - | - | - | 15 | ||
6. | Milavče Eliška Vaňková | 6 | 25,65 | DO | - | - | - | - | - | 6 | |
-. | Holýšov Markéta Zedníková | 6 | 88,47 | DO | - | - | - | - | - | 6 | |
8. | Pocinovice Lucie Braunfuchsová | 5 | 52,30 | DO | - | - | - | - | - | 5 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Do 2 | Po 3 | Pe 4 | Hl 5 | St 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňkov I Jakub Dokulil | 25 | 16,92 | DO | - | - | - | 25 | |||
2. | Hluboká Jakub Podolec | 22 | 21,82 | DO | - | - | - | 22 | |||
3. | Chodov Vítek Mathauser | 20 | 15,50 | DO | - | - | - | - | 20 | ||
4. | Chodov Slávek Mathauser | 10 | 18,89 | DO | - | - | - | - | - | 10 | |
-. | Staňkov I Adam Drudík | 10 | 58,50 | DO | - | - | - | - | 10 | ||
6. | Pocinovice Stanislav Jelínek | 9 | 29,00 | DO | - | - | - | - | - | 9 | |
-. | Holýšov Milan Husťak | 9 | 68,56 | DO | - | - | - | - | - | 9 | |
8. | Holýšov Lukáš Pudil | 8 | 23,53 | DO | - | - | - | - | - | 8 | |
-. | Holýšov Vojtěch Hrubant | 8 | 68,87 | DO | - | - | - | - | - | 8 | |
10. | Staňkov I Matěj Nykodým | 5 | 60,50 | DO | - | - | - | - | - | 5 | |
-. | Holýšov Milan Zedník | 5 | 77,04 | DO | - | - | - | - | - | 5 | |
-. | Meclov Michal Malík | 5 | 80,00 | DO | - | - | - | - | 5 | ||
13. | Chodská Lhota Marek Kratochvíl | 4 | 62,50 | DO | - | - | - | - | - | 4 | |
14. | Meclov Filip Vaněk | 3 | 79,44 | DO | - | - | - | - | - | 3 |
Celkem se účastnilo: 71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: