ZŠ Komenského 17
|
Název soutěže a popis: |
Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
Kontakt: |
Aneta Hoffmannová |
Kdy: |
02. 02. 2019 09:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
02. 02. 2019 09:00 |
Začátek tipování: |
02. 02. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
02. 02. 2019 09:00 |
Konec hlasování: |
02. 02. 2019 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chodov A | 18,00 | DO | - | - | |
2. | Milavče | 24,00 | DO | - | - | |
3. | Dolní Folmava | 38,50 | DO | - | - | |
4. | Hluboká B | 41,50 | DO | - | - | |
5. | Čermná | 42,00 | DO | - | - | |
6. | Hluboká A | 45,50 | DO | - | - | |
7. | Domažlice | 51,00 | DO | - | - | |
8. | Kdyně | 52,50 | DO | - | - | |
9. | Staňkov I | 59,00 | DO | - | - | |
10. | Chodská Lhota | 63,50 | DO | - | - | |
11. | Meclov | 65,00 | DO | - | - | |
12. | Malý Bor A | 65,00 | KT | - | - | |
13. | Tlumačov | 65,00 | DO | - | - | |
14. | Petrovice | 67,50 | DO | - | - | |
15. | Pocinovice | 75,00 | DO | - | - | |
16. | Bělá nad Radbuzou | 76,50 | DO | - | - | |
17. | Milavče B | 78,00 | DO | - | - | |
18. | Klenčí pod Čerchovem | 83,50 | DO | - | - | |
19. | Stanětice | 84,00 | DO | - | - | |
20. | Poběžovice | 89,00 | DO | - | - | |
21. | Chodov B | 91,00 | DO | - | - | |
22. | Kdyně B | 101,50 | DO | - | - | |
23. | Postřekov | 105,00 | DO | - | - | |
24. | Hluboká C | 110,50 | DO | - | - | |
25. | Kout na Šumavě | 111,50 | DO | - | - | |
26. | Strážov | 125,00 | KT | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Folmava A | 21,50 | DO | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | 26,00 | DO | - | - | |
3. | Milavče | 39,50 | DO | - | - | |
4. | Domažlice | 49,50 | DO | - | - | |
4. | Staňkov I | 49,50 | DO | - | - | |
6. | Tlumačov | 52,00 | DO | - | - | |
7. | Dolní Folmava B | 59,50 | DO | - | - | |
8. | Kladruby | 62,00 | ST | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | 62,50 | DO | - | - | |
10. | Postřekov | 69,50 | DO | - | - | |
11. | Meclov | 70,50 | DO | - | - | |
12. | Petrovice | 77,50 | DO | - | - | |
13. | Starý Klíčov | 97,50 | DO | - | - | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chodov Vítek Mathauser | 15,50 | DO | - | - | |
2. | Pocinovice Stanislav Jelínek | 29,00 | DO | - | - | |
3. | Staňkov I Jakub Dokulil | 47,00 | DO | 26,19 | - | |
4. | Hluboká Jakub Podolec | 47,00 | DO | 36,93 | - | |
5. | Staňkov I Adam Drudík | 58,50 | DO | - | - | |
6. | Staňkov I Matěj Nykodým | 60,50 | DO | - | - | |
7. | Chodská Lhota Marek Kratochvíl | 62,50 | DO | - | - | |
8. | Meclov Michal Malík | 80,00 | DO | - | - | |
9. | Bor Jakub Otevřel | 86,50 | TC | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hluboká Kateřina Králová | 33,35 | DO | 51,38 | 33,35 | |
2. | Hluboká Lenka Váchalová | 41,65 | DO | 60,34 | 41,65 | |
3. | Milavče Kateřina Vaňková | 45,66 | DO | 61,78 | 45,66 | |
4. | Stanětice Tereza Veberová | 65,44 | DO | 65,44 | 70,31 | |
5. | Holýšov Markéta Zedníková | 88,47 | DO | 88,47 | 104,56 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chodov Vítek Mathauser | 47,31 | DO | 62,31 | 47,31 | |
2. | Holýšov Milan Husťak | 68,56 | DO | 76,44 | 68,56 | |
3. | Holýšov Vojtěch Hrubant | 68,87 | DO | 73,57 | 68,87 | |
4. | Staňkov I Jakub Dokulil | 68,91 | DO | 73,66 | 68,91 | |
5. | Hluboká Jakub Podolec | 75,69 | DO | 86,44 | 75,69 | |
6. | Holýšov Milan Zedník | 77,04 | DO | 83,66 | 77,04 | |
7. | Staňkov I Adam Drudík | 78,03 | DO | 105,16 | 78,03 | |
8. | Meclov Filip Vaněk | 79,44 | DO | 81,38 | 79,44 | |
9. | Meclov Michal Malík | 83,41 | DO | 83,41 | 114,31 | |
Pocinovice- koupaliště
|
Název soutěže a popis: |
II. kolo |
Kontakt: |
Václav Ponocný |
Kdy: |
27. 04. 2019 10:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
14. 04. 2019 10:00 |
Začátek tipování: |
27. 04. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 04. 2019 10:00 |
Konec hlasování: |
27. 04. 2019 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chodská Lhota | 18,52 | DO | 18,52 | - | |
2. | Petrovice | 19,90 | DO | 21,91 | 19,90 | |
3. | Pocinovice | 21,47 | DO | 21,47 | NP | |
5. | Hluboká A | 21,98 | DO | 21,98 | 28,83 | |
6. | Nýrsko | 25,45 | KT | 25,45 | 30,03 | |
7. | Chodov A | 28,85 | DO | 28,85 | 36,76 | |
8. | Štítary | 31,01 | DO | 31,58 | 31,01 | |
9. | Čermná | 36,25 | DO | 36,25 | 58,60 | |
10. | Staňkov I | 38,49 | DO | 46,10 | 38,49 | |
11. | Hluboká B | 42,50 | DO | 44,65 | 42,50 | |
12. | Koloveč | 47,10 | DO | 90,77 | 47,10 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pocinovice | 26,38 | DO | 31,80 | 26,38 | |
2. | Petrovice | 28,99 | DO | 28,99 | NP | |
3. | Koloveč B | 56,83 | DO | 85,84 | 56,83 | |
4. | Staňkov I | 59,28 | DO | 59,28 | 59,28 | |
5. | Koloveč A | 77,21 | DO | 206,83 | 77,21 | |
Petrovice
|
Název soutěže a popis: |
III. kolo |
Kontakt: |
|
Kdy: |
25. 05. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
05. 05. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
25. 05. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 05. 2019 20:00 |
Konec hlasování: |
25. 05. 2019 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hluboká A | 22,62 | DO | 22,62 | 23,56 | |
2. | Chodov A | 24,53 | DO | 29,64 | 24,53 | |
3. | Chodská Lhota | 24,69 | DO | 26,06 | 24,69 | |
4. | Petrovice | 25,43 | DO | 25,43 | 31,10 | |
5. | Čermná | 26,44 | DO | 26,44 | 27,30 | |
6. | Pocinovice | 29,28 | DO | 29,28 | 49,31 | |
7. | Bělá nad Radbuzou | 33,17 | DO | 33,17 | 35,68 | |
8. | Domažlice | 34,08 | DO | 34,81 | 34,08 | |
9. | Hluboká C | 35,97 | DO | 48,97 | 35,97 | |
10. | Koloveč | 42,49 | DO | 42,49 | 78,00 | |
11. | Klenčí pod Čerchovem | 58,62 | DO | 58,62 | - | |
12. | Staňkov I | 61,06 | DO | 61,06 | 71,55 | |
13. | Štítary | 64,53 | DO | NP | 64,53 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 28,98 | DO | 29,44 | 28,98 | |
2. | Dolní Folmava A | 29,80 | DO | 36,90 | 29,80 | |
3. | Staňkov I | 34,01 | DO | 36,78 | 34,01 | |
4. | Klenčí pod Čerchovem A | 37,23 | DO | 37,23 | - | |
5. | Koloveč B | 64,82 | DO | 84,00 | 64,82 | |
Hluboká - koupliště
|
Název soutěže a popis: |
IV. kolo |
Kontakt: |
|
Kdy: |
01. 06. 2019 09:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
13. 05. 2019 09:00 |
Začátek tipování: |
01. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
30. 05. 2019 09:00 |
Konec hlasování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 27,07 | DO | 35,03 | 27,07 | |
2. | Čermná | 28,15 | DO | 28,15 | 32,83 | |
3. | Kdyně | 29,96 | DO | 32,98 | 29,96 | |
4. | Pocinovice | 30,14 | DO | 30,14 | 39,82 | |
5. | Hluboká A | 31,11 | DO | 31,11 | 50,42 | |
6. | Milavče | 32,91 | DO | 32,91 | 35,18 | |
7. | Stanětice | 33,67 | DO | 33,67 | 35,87 | |
8. | Bělá nad Radbuzou | 37,89 | DO | 61,37 | 37,89 | |
9. | Hluboká C | 39,14 | DO | 39,14 | 49,07 | |
10. | Chodov | 39,59 | DO | 39,59 | 43,52 | |
11. | Hluboká B | 40,83 | DO | 40,83 | 57,44 | |
12. | Staňkov I | 51,66 | DO | 51,66 | 57,95 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Stadion města Plzně
|
Název soutěže a popis: |
Krajské kolo dorostu |
Kontakt: |
|
Kdy: |
23. 06. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
23. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
23. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
23. 06. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
23. 06. 2019 00:00 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hluboká Lenka Váchalová | 21,75 | DO | 22,29 | 21,75 | |
2. | Pocinovice Klára Benedová | 22,18 | DO | 22,18 | 23,35 | |
3. | Stanětice Tereza Veberová | 23,27 | DO | 23,27 | 27,86 | |
4. | Milavče Kateřina Vaňková | 23,94 | DO | 24,17 | 23,94 | |
5. | Milavče Eliška Vaňková | 25,65 | DO | 25,65 | 26,37 | |
6. | Hluboká Kateřina Králová | NP | DO | NP | NP | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Staňkov I Jakub Dokulil | 16,92 | DO | 16,95 | 16,92 | |
1. | Chodov Slávek Mathauser | 18,89 | DO | 19,37 | 18,89 | |
2. | Hluboká Jakub Podolec | 21,82 | DO | 24,84 | 21,82 | |
3. | Holýšov Lukáš Pudil | 23,53 | DO | 23,53 | 24,53 | |
Štítary - hřiště
|
Název soutěže a popis: |
V. kolo |
Kontakt: |
Petr Lešek |
Kdy: |
31. 08. 2019 09:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
12. 08. 2019 09:00 |
Začátek tipování: |
31. 08. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
31. 08. 2019 09:00 |
Konec hlasování: |
31. 08. 2019 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kdyně | 16,59 | DO | 16,59 | 18,54 | |
2. | Petrovice | 17,62 | DO | 35,88 | 17,62 | |
3. | Chodov A | 18,71 | DO | 19,34 | 18,71 | |
4. | Hluboká B | 19,56 | DO | 48,40 | 19,56 | |
5. | Hluboká C | 19,77 | DO | NP | 19,77 | |
6. | Čermná | 20,35 | DO | 20,35 | 21,95 | |
7. | Hluboká A | 22,21 | DO | 31,93 | 22,21 | |
8. | Bělá nad Radbuzou | 25,98 | DO | NP | 25,98 | |
9. | Štítary | 29,54 | DO | 29,54 | 29,93 | |
10. | Staňkov I | 29,83 | DO | 32,45 | 29,83 | |
11. | Meclov | 29,97 | DO | 29,97 | 42,25 | |
12. | Koloveč | 35,28 | DO | 37,14 | 35,28 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Holýšov
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál |
Kontakt: |
Ondřej Beneš |
Kdy: |
14. 09. 2019 09:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
12. 08. 2019 09:00 |
Začátek tipování: |
14. 09. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 09. 2019 09:00 |
Konec hlasování: |
14. 09. 2019 00:00 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hluboká A | 16,73 | DO | 20,62 | 16,73 | |
2. | Petrovice | 18,06 | DO | 18,06 | 18,99 | |
3. | Chodov A | 19,25 | DO | 19,68 | 19,25 | |
4. | Holýšov | 21,09 | DO | 21,09 | 42,84 | |
5. | Čermná | 21,64 | DO | 21,64 | 23,22 | |
6. | Hluboká C | 22,73 | DO | 32,16 | 22,73 | |
7. | Staňkov I | 31,55 | DO | 31,55 | 33,37 | |
8. | Koloveč | 31,99 | DO | 34,24 | 31,99 | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Petrovice | 20,76 | DO | 21,38 | 20,76 | |
2. | Staňkov I | 26,37 | DO | 26,37 | 38,44 | |
3. | Koloveč B | 38,62 | DO | 38,62 | 41,37 | |
4. | Koloveč A | 72,42 | DO | 77,42 | NP | |
Počet soutěží: 8 Celkem pokusů: 12
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: