Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 17. 02. 2020 2020/04/10 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 2.ročník MB -
2 10. 04. 2020 2020/04/23 Chropyně - fotbalové hřiště, 1. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
3 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
4 17. 04. 2020 2020/05/01 Morkovice u hasičské zbrojnice, 2.kolo Moravského poháru KM MPMHJ
5 02. 03. 2020 2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY DO -
6 01. 04. 2020 2020/04/27 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkov DO -
7 18. 04. 2020 2020/05/02 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI PLPU
8 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
9 02. 05. 2020 2020/05/02 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
10 25. 04. 2020 2020/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
11 25. 04. 2020 2020/05/09 Hadrava (areál Bystřice), O pohár Hořiny KT OPH
12 27. 04. 2020 2020/05/10 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup PM -
13 11. 05. 2020 2020/05/15 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
14 16. 04. 2020 2020/05/15 Jindřichův Hradec, O pohár starosty města Jindřichův Hradec JH -
15 01. 05. 2020 2020/05/15 Císařov-u obecního úřadu, 3. kolo Moravského poháru PR MPMHJ
16 03. 05. 2020 2020/05/15 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
17 06. 05. 2020 2020/05/16 Škodějov, Škodějov SM FNC
18 11. 05. 2020 2020/05/15 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
19 18. 05. 2020 2020/05/22 Borovice, Borovický pohár MB JL
20 09. 05. 2020 2020/05/23 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
21 21. 01. 2020 2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B PB -
22 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
23 11. 05. 2020 2020/05/23 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
24 04. 12. 2019 2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
25 16. 05. 2020 2020/05/28 Velké Karlovice, Pohárová soutěž 2B VS VHL
26 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
27 18. 05. 2020 2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
28 16. 05. 2020 2020/05/30 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
29 25. 05. 2020 2020/05/29 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
30 01. 03. 2020 2020/05/30 Čechy pod Kosířem, O pohár R. A. Smekala PV -
31 25. 05. 2020 2020/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
32 17. 05. 2020 2020/05/31 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
33 18. 05. 2020 2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
34 18. 05. 2020 2020/05/30 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
35 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
36 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
37 01. 06. 2020 2020/06/05 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
38 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
39 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
40 24. 05. 2020 2020/06/05 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
41 29. 05. 2020 2020/06/05 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
42 18. 04. 2020 2020/06/01 Svaté Pole-hřiště, O pohár starosty SDH Svaté Pole PB -
43 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary-Areál SDH, Night CUP Štítary CHNHL - 1.kolo DO CHNHL
44 29. 05. 2020 2020/06/06 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
45 25. 05. 2020 2020/06/06 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
46 30. 05. 2020 2020/06/13 Dřešín, O pohár ST ŠHL
47 30. 05. 2020 2020/06/11 Loučka, Pohárová soutěž 2B VS VHL
48 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
49 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
50 01. 06. 2020 2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
51 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
52 07. 06. 2020 2020/06/13 Nišovice, ŠHL - PÚ ST ŠHL
53 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy FM -
54 21. 02. 2020 2020/06/13 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
55 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
56 03. 06. 2020 2020/06/13 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
57 31. 05. 2020 2020/06/13 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
58 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
59 01. 06. 2020 2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
60 01. 06. 2020 2020/06/13 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
61 29. 05. 2020 2020/06/13 Čekyně, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
62 31. 05. 2020 2020/06/12 Pozděchov, Pohárová soutěž 2B VS VHL
63 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
64 14. 06. 2020 2020/06/20 Žernovice, ŠHL - PÚ PT ŠHL
65 10. 06. 2020 2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
66 07. 06. 2020 2020/06/20 Křekov, Pohárová soutěž SDH Křekov ZL JLNS
67 07. 06. 2020 2020/06/21 Čkyně, O pohár PT ŠHL
68 08. 06. 2020 2020/06/20 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
69 07. 06. 2020 2020/06/19 Němetice, Pohárová soutěž 2B VS VHL
70 16. 06. 2020 2020/06/26 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
71 13. 06. 2020 2020/06/27 Vacov, O pohár PT ŠHL
72 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
73 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
74 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
75 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
76 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
77 21. 06. 2020 2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
78 01. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B TR -
79 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
80 20. 06. 2020 2020/07/04 Budilov, O pohár PT ŠHL
81 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
82 22. 06. 2020 2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
83 22. 06. 2020 2020/07/03 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
84 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
85 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
86 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
87 28. 06. 2020 2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
88 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
89 22. 06. 2020 2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
90 21. 06. 2020 2020/07/03 Študlov, Pohárová soutěž 2B VS VHL
91 21. 06. 2020 2020/07/05 Nedašova Lhota - JLNS, Noční pohárová soutěž Nedašova Lhota ZL JLNS
92 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
93 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
94 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
95 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
96 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
97 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
98 27. 06. 2020 2020/07/09 Velká Lhota, O pohár starosty SDH - 3B VS VHL
99 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
100 01. 07. 2020 2020/07/11 Raspenava, Raspenava LI FNC
101 05. 07. 2020 2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B PV ONL
102 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
103 29. 06. 2020 2020/07/11 Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice - kandidátská soutěž BK VCBL
104 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
105 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
106 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
107 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
108 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
109 12. 07. 2020 2020/07/18 Novosedly, ŠHL - PÚ ST ŠHL
110 05. 07. 2020 2020/07/18 Nevšová - JLNS, Nevšovský hasičský maraton - noční soutěž ZL JLNS
111 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
112 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
113 06. 07. 2020 2020/07/18 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
114 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
115 19. 07. 2020 2020/07/25 Přechovice, ŠHL - PÚ ST ŠHL
116 11. 07. 2020 2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
117 19. 07. 2020 2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
118 12. 07. 2020 2020/07/25 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
119 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
120 13. 07. 2020 2020/07/25 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
121 18. 07. 2020 2020/08/01 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
122 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
123 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
124 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
125 18. 07. 2020 2020/07/30 Krhová, O pohár Starosty obce Krhová VS VHL
126 19. 07. 2020 2020/08/01 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
127 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
128 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
129 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
130 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
131 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
132 03. 08. 2020 2020/08/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
133 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
134 26. 07. 2020 2020/08/08 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
135 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
136 27. 07. 2020 2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
137 27. 07. 2020 2020/08/08 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
138 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
139 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
140 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
141 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
142 02. 08. 2020 2020/08/14 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
143 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
144 15. 08. 2020 2020/08/15 Olšovec, Hasičskou soutěž PR VCPR
145 01. 08. 2020 2020/08/13 Rožnov pod Radhoštěm, Pohárová soutěž 2B VS VHL
146 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
147 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
148 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
149 03. 08. 2020 2020/08/15 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
150 08. 08. 2020 2020/08/20 Hrachovec, Pohárová soutěž 2B VS VHL
151 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
152 16. 08. 2020 2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
153 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
154 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
155 10. 08. 2020 2020/08/22 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
156 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
157 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
158 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
159 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
160 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
161 23. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, ŠHL - PÚ PT ŠHL
162 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
163 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
164 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
165 16. 08. 2020 2020/08/28 Lešná, 31. O putovní pohár starosty SDH Lešná VS VHL
166 21. 08. 2020 2020/09/02 Podhradní Lhota, Noční soutěž 2B KM VHL
167 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
168 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
169 24. 08. 2020 2020/09/04 Lysice, O pohár rady městyse Lysice - kandidátská soutěž BK VCBL
170 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
171 22. 08. 2020 2020/09/03 Loukov, Pohárová soutěž 2B KM VHL
172 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
173 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
174 29. 08. 2020 2020/09/12 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
175 31. 08. 2020 2020/09/11 Sudice, O pohár SDH Sudice BK VCBL
176 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
177 06. 09. 2020 2020/09/12 Kalenice, ŠHL - PÚ ST ŠHL
178 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
179 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
180 07. 09. 2020 2020/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
181 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
182 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
183 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
184 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
185 06. 09. 2020 2020/09/18 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
186 13. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, ŠHL - PÚ KT ŠHL
187 13. 09. 2020 2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
188 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
189 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
190 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zdislavice722020-03-11 15:50:49
2VELICKÁ HALAStarší žáci Uhřice302020-03-09 20:46:20
3VELICKÁ HALAMladší žáci Vrbovce232020-03-09 20:44:12
4VELICKÁ HALAStarší žáci Vrbovce292020-03-09 20:43:32
5Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lišov682020-03-09 19:14:27
6Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dolany192020-03-09 17:34:38
7Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice742020-03-08 21:50:31
8Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Panské Dubenky162020-03-08 19:29:42
9Třeština (SU)nerozlišeno Třeština12020-03-08 10:53:31
10Haňovicenerozlišeno Haňovice12020-03-08 10:52:32
11Měrotínnerozlišeno Měrotín12020-03-08 10:51:39
12LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12020-03-08 10:50:48
13Bílovice (PV)nerozlišeno Bílovice12020-03-08 10:49:55
14Kožušany – Tážalynerozlišeno Kožušany12020-03-08 10:48:45
15Pavlov (SU)nerozlišeno Pavlov-výběr12020-03-08 10:47:33
16Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dolní Cerekev712020-03-07 22:01:04
17Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Březí162020-03-07 11:03:30
18Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Hadrava182020-03-07 11:00:39
19Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Hadrava132020-03-07 11:00:10
20Čechy pod Kosířemnerozlišeno Habrovany182020-03-07 09:37:31
21Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Kdyně112020-03-07 07:06:41
22Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Újezd152020-03-07 06:25:25
23Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Zahorčice92020-03-05 16:49:43
24Čechy pod Kosířemnerozlišeno Polomí172020-03-05 15:32:54
25VELICKÁ HALAMladší žáci Březová222020-03-05 14:56:04
26VELICKÁ HALAStarší žáci Březová282020-03-05 14:55:10
27Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Slavonice702020-03-05 13:26:43
28Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Svaté Pole122020-03-05 10:38:16
29Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Vranovice42020-03-05 09:35:49
30Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Horšovský Týn142020-03-05 08:48:31
31Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Horšovský Týn72020-03-05 08:48:12
32Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Vranovice62020-03-05 08:26:05
33Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Štítary52020-03-05 06:11:49
34Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Oprechtice Sport82020-03-04 22:47:23
35Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Oprechtice Sport22020-03-04 22:46:25
36Čechy pod Kosířemnerozlišeno Velká Bystřice162020-03-04 20:33:43
37VELICKÁ HALAStarší žáci Sobotište272020-03-04 18:56:54
38Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Třebín612020-03-04 15:16:41
39VELICKÁ HALAMladší žáci Tupesy212020-03-04 13:53:54
40VELICKÁ HALAStarší žáci Tupesy262020-03-04 13:53:16
41VELICKÁ HALAMladší žáci Hovorany202020-03-03 20:43:43
42VELICKÁ HALAMladší žáci Hodonín192020-03-03 20:42:06
43VELICKÁ HALAStarší žáci Hovorany252020-03-03 20:41:37
44Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Sedlčany482020-03-03 20:01:22
45Čechy pod Kosířemnerozlišeno Pěnčín142020-03-03 19:13:25
46Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Benešova Hora472020-03-03 18:35:52
47Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bezděkov pod Třemšínem102020-03-03 14:48:06
48Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup72020-03-03 14:45:20
49Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup62020-03-03 14:44:56
50Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup42020-03-03 14:41:47
51Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lásenice462020-03-03 13:06:51
52Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lásenice332020-03-03 13:06:33
53Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Jaronice262020-03-03 12:49:55
54VELICKÁ HALAStarší žáci Dubňany242020-03-03 12:02:08
55VELICKÁ HALAMladší žáci Moravský Svätý Ján182020-03-03 11:19:03
56VELICKÁ HALAStarší žáci Moravský Svätý Ján232020-03-03 11:18:42
57VELICKÁ HALAStarší žáci Královo Pole222020-03-03 08:13:19
58VELICKÁ HALAMladší žáci Vracov172020-03-03 04:10:46
59VELICKÁ HALAStarší žáci Vracov212020-03-03 04:10:18
60Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Pasečnice12020-03-02 21:23:37
61VELICKÁ HALAMladší žáci Radějov162020-03-02 21:09:53
62VELICKÁ HALAStarší žáci Radějov202020-03-02 21:08:43
63Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Vidice102020-03-02 19:24:15
64Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Vidice42020-03-02 19:23:52
65Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic692020-03-02 17:38:46
66Čechy pod Kosířemnerozlišeno Vrchoslavice132020-03-02 13:58:13
67Čechy pod Kosířemnerozlišeno Krasice112020-03-02 11:42:34
68Čechy pod Kosířemnerozlišeno Krasice152020-03-02 11:42:14
69Čechy pod Kosířemnerozlišeno Bílovice52020-03-02 11:28:08
70Čechy pod Kosířemnerozlišeno Bílovice82020-03-02 11:21:49
71Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dětkovice122020-03-02 11:15:31
72Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dětkovice22020-03-02 11:15:09
73Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dětkovice72020-03-02 11:14:54
74Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Svaté Pole432020-03-02 07:25:29
75Pasečnice-hřiště pod hospodounerozlišeno Mochtín32020-03-02 00:02:02
76Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Mysletice672020-03-01 22:27:46
77Čechy pod Kosířemnerozlišeno Olšany u Prostějova42020-03-01 21:51:35
78Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Skalice662020-03-01 20:16:49
79Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Hosín642020-03-01 20:11:42
80Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Křenovice632020-03-01 20:11:13
81Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Počátky492020-03-01 19:57:34
82Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dešná622020-03-01 19:36:09
83Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Choustník412020-03-01 18:57:06
84Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Rynárec602020-03-01 18:46:45
85Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lodhéřov592020-03-01 18:30:36
86Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Oprechtice Sport652020-03-01 18:22:11
87Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Oprechtice Sport572020-03-01 18:21:39
88Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Batelov562020-03-01 18:14:38
89Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dobronice u Chýnova362020-03-01 18:10:02
90Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lom582020-03-01 18:06:47
91Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Batelov302020-03-01 18:06:12
92Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lom542020-03-01 18:05:26
93Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Řepeč522020-03-01 18:05:04
94Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Kaliště532020-03-01 18:04:44
95Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lom312020-03-01 18:04:35
96Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Ústrašice282020-03-01 18:04:04
97Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zhoř u Tábora552020-03-01 18:03:54
98Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice512020-03-01 18:03:46
99Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Kaliště502020-03-01 18:03:37
100Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Nová Ves u Chýnova352020-03-01 18:01:36
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání