Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 07. 07. 2019 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
2 21. 06. 2019 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
3 05. 07. 2019 2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
4 01. 07. 2019 2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
5 10. 07. 2019 2019/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
6 07. 07. 2019 2019/07/20 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B OP -
7 22. 06. 2019 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
8 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
9 27. 06. 2019 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
10 13. 07. 2019 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
11 13. 07. 2019 2019/07/26 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL BV BHL
12 15. 07. 2019 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
13 13. 07. 2019 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
14 09. 07. 2019 2019/07/26 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou PR -
15 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
16 13. 07. 2019 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
17 14. 07. 2019 2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník PE PLPU
18 29. 06. 2019 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
19 13. 07. 2019 2019/07/13 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce ZN -
20 21. 07. 2019 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
21 17. 07. 2019 2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B HO -
22 13. 06. 2019 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
23 14. 07. 2019 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
24 14. 07. 2019 2019/07/26 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
25 15. 07. 2019 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
26 15. 07. 2019 2019/07/26 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
27 14. 07. 2019 2019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO GPHO
28 27. 07. 2019 2019/07/27 Hovorany - fotbalové hřiště, Memoriál M. Zemčíka -Hovorany BHL+GPHO -M+Ž+dorost HO BHL
29 17. 07. 2019 2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B VS -
30 16. 06. 2019 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
31 03. 07. 2019 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
32 29. 07. 2019 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
33 27. 07. 2019 2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B OL -
34 20. 07. 2019 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
35 22. 07. 2019 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
36 22. 07. 2019 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
37 14. 07. 2019 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
38 20. 07. 2019 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
39 21. 07. 2019 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
40 21. 07. 2019 2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
41 01. 07. 2019 2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany KM -
42 21. 07. 2019 2019/08/02 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru OP -
43 15. 06. 2019 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
44 16. 07. 2019 2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B KM -
45 28. 07. 2019 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
46 20. 07. 2019 2019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO GPHO
47 21. 07. 2019 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
48 22. 07. 2019 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
49 22. 07. 2019 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
50 21. 07. 2019 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
51 14. 07. 2019 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
52 21. 07. 2019 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
53 27. 07. 2019 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
54 13. 06. 2019 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
55 27. 07. 2019 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
56 27. 07. 2019 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
57 05. 08. 2019 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
58 27. 07. 2019 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
59 28. 07. 2019 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
60 16. 07. 2019 2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B OL -
61 04. 08. 2019 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
62 30. 05. 2019 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
63 01. 07. 2019 2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B KM -
64 08. 07. 2019 2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
65 31. 07. 2019 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
66 28. 07. 2019 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
67 28. 07. 2019 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
68 27. 07. 2019 2019/08/10 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár, X.kolo BHL BV BHL
69 28. 07. 2019 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
70 26. 07. 2019 2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B VS -
71 03. 08. 2019 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
72 12. 08. 2019 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
73 03. 08. 2019 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
74 01. 05. 2019 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
75 17. 07. 2019 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
76 12. 08. 2019 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
77 05. 08. 2019 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
78 05. 08. 2019 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
79 03. 08. 2019 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
80 03. 08. 2019 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
81 04. 08. 2019 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
82 03. 08. 2019 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
83 03. 08. 2019 2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH VCUH
84 25. 07. 2019 2019/08/16 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
85 07. 08. 2019 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
86 11. 08. 2019 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
87 08. 07. 2019 2019/08/16 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR VCPR
88 04. 08. 2019 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
89 05. 08. 2019 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
90 05. 08. 2019 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
91 12. 08. 2019 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
92 28. 07. 2019 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
93 11. 08. 2019 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
94 19. 08. 2019 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
95 01. 03. 2019 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
96 01. 07. 2019 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
97 24. 07. 2019 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
98 10. 08. 2019 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
99 10. 08. 2019 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
100 11. 08. 2019 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
101 12. 08. 2019 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
102 10. 08. 2019 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
103 10. 08. 2019 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
104 16. 08. 2019 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
105 18. 08. 2019 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
106 14. 08. 2019 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
107 11. 08. 2019 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
108 12. 08. 2019 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
109 11. 08. 2019 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
110 16. 08. 2019 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
111 11. 08. 2019 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
112 12. 08. 2019 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
113 17. 08. 2019 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
114 31. 07. 2019 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
115 18. 08. 2019 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
116 26. 08. 2019 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
117 18. 08. 2019 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
118 18. 08. 2019 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
119 23. 08. 2019 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
120 25. 08. 2019 2019/08/31 Plinkout, Plinkout OL HE
121 25. 08. 2019 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
122 17. 08. 2019 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
123 18. 08. 2019 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
124 26. 08. 2019 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
125 01. 07. 2019 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
126 23. 08. 2019 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
127 24. 08. 2019 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
128 25. 08. 2019 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
129 02. 09. 2019 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
130 07. 08. 2019 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
131 24. 08. 2019 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
132 25. 08. 2019 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
133 25. 08. 2019 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
134 01. 09. 2019 2019/09/07 Měrotín, Měrotín OL HE
135 26. 08. 2019 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
136 06. 07. 2019 2019/07/19 Hrušky-POZOR-předběž.náhr.term, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL- náhradní BV BHL
137 18. 08. 2019 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
138 24. 08. 2019 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
139 24. 08. 2019 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
140 01. 09. 2019 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
141 25. 08. 2019 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
142 01. 09. 2019 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
143 25. 08. 2019 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
144 26. 08. 2019 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
145 25. 08. 2019 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
146 31. 05. 2019 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
147 12. 08. 2019 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
148 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
149 09. 09. 2019 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
150 31. 08. 2019 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
151 31. 08. 2019 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
152 01. 09. 2019 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
153 09. 09. 2019 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
154 31. 08. 2019 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
155 14. 08. 2019 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
156 25. 08. 2019 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
157 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
158 01. 09. 2019 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
159 01. 09. 2019 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
160 31. 08. 2019 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
161 09. 09. 2019 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
162 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
163 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
164 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
165 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
166 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
167 17. 03. 2019 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
168 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
169 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Polkovice fotbalové hřištěMuži Doloplazy172019-07-21 08:28:46
2Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Opatovice202019-07-21 07:53:43
3Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Opatovice162019-07-21 07:53:24
4RychlovŽeny Hlinsko72019-07-21 07:53:20
5RychlovŽeny Opatovice62019-07-21 07:52:03
6RychlovMuži Opatovice122019-07-21 07:51:54
7Hustopeče nad Bečvou - hřištěMuži Partutovice102019-07-21 07:49:30
8Hustopeče nad Bečvou - hřištěŽeny Hlinsko92019-07-21 07:14:25
9Hustopeče nad Bečvou - hřištěMuži Hlinsko82019-07-21 07:14:01
10Strýčkovicenerozlišeno Krchleby132019-07-21 03:56:35
11Kamenice nad LipouMuži Strmilov22019-07-21 02:15:00
12Prušánky has. areálnerozlišeno Křenovice162019-07-21 02:08:15
13Hovorany - fotba. hřištěŽeny Křenovice32019-07-21 02:05:36
14Prušánky has. areálnerozlišeno Čeložnice152019-07-21 01:48:40
15ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Zdounky92019-07-21 00:39:53
16Prušánky has. areálnerozlišeno Hovorany142019-07-20 22:07:45
17Letohrad - OrliceMuži Bystřice592019-07-20 21:35:50
18Strýčkovicenerozlišeno Mračnice122019-07-20 21:07:18
19Strýčkovicenerozlišeno Ves Touškov72019-07-20 20:21:35
20Strýčkovicenerozlišeno Honezovice172019-07-20 20:12:46
21Strýčkovicenerozlišeno Všekary162019-07-20 20:12:27
22Prušánky has. areálnerozlišeno Poštorná132019-07-20 20:11:44
23Prušánky has. areálnerozlišeno Ratíškovice92019-07-20 20:11:44
24Prušánky has. areálnerozlišeno Skalica122019-07-20 20:02:54
25Prušánky has. areálnerozlišeno Křenovice112019-07-20 20:02:11
26Nové Sedliště, hasičské cvič.Muži Nové Sedliště12019-07-20 20:02:10
27Prušánky has. areálnerozlišeno Tvrdonice72019-07-20 20:01:33
28Strýčkovicenerozlišeno Horní Metelsko142019-07-20 20:01:31
29Prušánky has. areálnerozlišeno Tvrdonice22019-07-20 20:01:09
30Strýčkovicenerozlišeno Hradec112019-07-20 20:00:44
31Strýčkovicenerozlišeno Hradec92019-07-20 20:00:41
32Strýčkovicenerozlišeno Štítary82019-07-20 20:00:38
33Strýčkovicenerozlišeno Srbice102019-07-20 20:00:33
34Prušánky has. areálnerozlišeno Hrubá Vrbka82019-07-20 20:00:30
35Prušánky has. areálnerozlišeno Šaratice52019-07-20 20:00:27
36Strýčkovicenerozlišeno Oplot62019-07-20 20:00:20
37Strýčkovicenerozlišeno Štítary22019-07-20 20:00:20
38Strýčkovicenerozlišeno Srbice32019-07-20 20:00:16
39Strýčkovicenerozlišeno Křenovy52019-07-20 20:00:14
40ČernoviceMuži Vážany252019-07-20 19:12:30
41PaměticeMuži Vážany292019-07-20 19:11:21
42hřiště Valašská Senicenerozlišeno Valašská Senice12019-07-20 18:23:38
43Horní Metelsko - Areál SDHnerozlišeno Stříbro202019-07-20 16:37:00
44Prušánky has. areálnerozlišeno Kuželov42019-07-20 16:34:32
45Letohrad - OrliceMuži Starý Jičín582019-07-20 15:44:40
46Letohrad - KunčiceMuži Bystřice542019-07-20 15:23:06
47Zátor (2B)nerozlišeno Dolní Libina242019-07-20 13:30:06
48Medlov, hasičský areálnerozlišeno Střelice332019-07-20 13:04:31
49Medlov, hasičský areálnerozlišeno Mladeč322019-07-20 12:52:08
50Medlov, hasičský areálnerozlišeno Bělkovice-Lašťany302019-07-20 12:51:33
51Medlov, hasičský areálnerozlišeno Nová Dědina312019-07-20 12:03:50
52Medlov, hasičský areálnerozlišeno Šumvald282019-07-20 12:03:29
53Medlov, hasičský areálnerozlišeno Břidličná272019-07-20 11:58:33
54Medlov, hasičský areálnerozlišeno Troubelice262019-07-20 11:56:05
55Medlov, hasičský areálnerozlišeno Nová Dědina252019-07-20 11:48:44
56Medlov, hasičský areálnerozlišeno Troubelice202019-07-20 11:48:09
57Medlov, hasičský areálnerozlišeno Dolní Libina92019-07-20 11:37:13
58Medlov, hasičský areálnerozlišeno Dolní Libina22019-07-20 11:37:03
59Kobylí, hasičské hřištěŽeny Poštorná42019-07-20 11:14:57
60Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Olešnice282019-07-20 10:59:34
61Kamenice nad LipouMuži Český Rudolec192019-07-20 10:31:52
62Janovice (2B)nerozlišeno Karlovice332019-07-20 10:16:21
63Svésedlicenerozlišeno Mladeč382019-07-20 09:54:56
64ŠumvaldŽeny Dolní Libina82019-07-20 09:50:06
65Janovice (2B)nerozlišeno Zátor322019-07-20 09:37:53
66ŠumvaldMuži Dětkovice232019-07-20 09:28:41
67ČernoviceŽeny Hodějice132019-07-20 07:44:54
68ŠumvaldŽeny Mladeč162019-07-20 07:42:24
69Vracov - fotba. hřištěŽeny Kuželov52019-07-20 07:28:20
70Malé Hoštice, hřištěMuži Hrabůvka132019-07-20 00:14:20
71Podmoklicenerozlišeno Koberovy142019-07-19 23:17:25
72Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Hrabice152019-07-19 22:33:16
73Podmoklicenerozlišeno Olešnice422019-07-19 21:09:30
74Podmoklicenerozlišeno Veselá392019-07-19 21:04:43
75Letohrad - OrliceMuži Seč572019-07-19 20:52:45
76Letohrad - KunčiceMuži Seč532019-07-19 20:51:34
77Svésedlicenerozlišeno Suchonice372019-07-19 20:31:22
78ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice82019-07-19 20:23:07
79ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice42019-07-19 20:22:51
80ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Zborovice52019-07-19 20:22:35
81Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Nětčice92019-07-19 20:21:12
82Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Nětčice42019-07-19 20:20:47
83RychlovMuži Mladcová112019-07-19 20:18:04
84Cvičiště KojatínMuži Budíkovice42019-07-19 20:14:23
85Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice42019-07-19 19:53:27
86Podmoklicenerozlišeno Velké Hamry92019-07-19 19:41:39
87Podmoklicenerozlišeno Těpeře502019-07-19 19:41:20
88Polkovice fotbalové hřištěŽeny Želeč132019-07-19 18:58:31
89Polkovice fotbalové hřištěMuži Želeč162019-07-19 18:58:02
90Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Němetice152019-07-19 18:45:50
91Prušánky has. areálnerozlišeno Lanžhot102019-07-19 18:06:50
92Prušánky has. areálnerozlišeno Lanžhot32019-07-19 18:06:23
93Cvičiště KojatínŽeny Čechtín52019-07-19 17:35:07
94PravčiceŽeny Hlinsko82019-07-19 17:28:35
95RoštěníŽeny Hlinsko132019-07-19 17:26:46
96ČernoviceMuži Chrastavec202019-07-19 17:11:40
97RoštěníMuži Podhradní Lhota242019-07-19 16:08:48
98Malé Hoštice, hřištěŽeny Markvartovice22019-07-19 15:36:29
99MeziříčkoŽeny Velké Meziříčí32019-07-19 13:06:49
100Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Zdounky82019-07-19 12:44:52
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání