Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu DO
2 2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace DO
3 2019/04/27 Pocinovice- koupaliště, II. kolo DO
4 2019/05/25 Petrovice, III. kolo DO
5 2019/06/01 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO
6 2019/08/31 Štítary - hřiště, V. kolo DO
7 2019/09/14 Holýšov, Memoriál DO
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1PetroviceMladší žáci Koloveč B52019-05-27 10:58:07
2PetroviceStarší žáci Čermná 52019-05-27 10:56:27
3PetroviceMladší žáci Klenčí pod Čerchovem A42019-05-27 10:55:49
4PetroviceMladší žáci Dolní Folmava A22019-05-27 10:55:12
5ZŠ Komenského 17Starší žáci Hluboká B42019-05-27 10:49:28
6ZŠ Komenského 17Starší žáci Hluboká C242019-05-27 10:48:32
7ZŠ Komenského 17Starší žáci Hluboká A62019-05-27 10:47:58
8Pocinovice- koupalištěStarší žáci Hluboká B112019-05-27 10:46:12
9Pocinovice- koupalištěStarší žáci Hluboká A52019-05-27 10:46:02
10PetroviceStarší žáci Chodov A22019-05-27 10:44:17
11PetroviceMladší žáci Staňkov I 32019-05-27 10:40:00
12PetroviceMladší žáci Petrovice 12019-05-27 10:39:03
13PetroviceStarší žáci Staňkov I 122019-05-27 10:38:10
14PetroviceStarší žáci Domažlice 82019-05-27 10:36:44
15PetroviceStarší žáci Pocinovice 62019-05-27 10:36:27
16PetroviceStarší žáci Štítary 132019-05-27 10:36:05
17PetroviceStarší žáci Hluboká C92019-05-27 10:35:32
18PetroviceStarší žáci Hluboká A12019-05-27 10:35:13
19PetroviceStarší žáci Klenčí pod Čerchovem 112019-05-27 10:34:55
20PetroviceStarší žáci Bělá nad Radbuzou 72019-05-27 10:34:24
21PetroviceStarší žáci Koloveč 102019-05-27 10:34:08
22PetroviceStarší žáci Chodská Lhota 32019-05-27 10:33:37
23PetroviceStarší žáci Petrovice 42019-05-27 10:32:54
24Pocinovice- koupalištěStarší žáci Pocinovice 32019-04-29 11:42:39
25Pocinovice- koupalištěStarší žáci Chodov A72019-04-29 11:38:27
26Pocinovice- koupalištěStarší žáci Nýrsko 62019-04-29 11:34:18
27Pocinovice- koupalištěStarší žáci Chodská Lhota 12019-04-29 11:32:20
28Pocinovice- koupalištěStarší žáci Štítary 82019-04-29 11:32:00
29Pocinovice- koupalištěStarší žáci Čermná 92019-04-29 11:31:11
30Pocinovice- koupalištěStarší žáci Petrovice 22019-04-29 11:30:57
31Pocinovice- koupalištěStarší žáci Koloveč 122019-04-29 11:30:36
32Pocinovice- koupalištěStarší žáci Staňkov I 102019-04-29 11:30:23
33Pocinovice- koupalištěMladší žáci Koloveč A52019-04-29 11:29:40
34Pocinovice- koupalištěMladší žáci Koloveč B32019-04-29 11:27:21
35Pocinovice- koupalištěMladší žáci Staňkov I 42019-04-29 11:26:56
36Pocinovice- koupalištěMladší žáci Petrovice 22019-04-29 11:26:31
37Pocinovice- koupalištěMladší žáci Pocinovice 12019-04-29 11:25:55
38Domažlice - kasárnyDorostenci Staňkov I Adam Drudík72019-04-23 14:49:41
39Domažlice - kasárnyDorostenci Staňkov I Jakub Dokulil42019-04-23 14:49:17
40Domažlice - kasárnyDorostenci Meclov Filip Vaněk82019-04-23 14:48:49
41Domažlice - kasárnyDorostenci Meclov Michal Malík92019-04-23 14:48:17
42Domažlice - kasárnyDorostenci Chodov Vítek Mathauser12019-04-23 14:47:46
43Domažlice - kasárnyDorostenci Holýšov Milan Zedník62019-04-23 14:47:18
44Domažlice - kasárnyDorostenci Holýšov Milan Husťak22019-04-23 14:46:57
45Domažlice - kasárnyDorostenci Holýšov Vojtěch Hrubant32019-04-23 14:46:26
46Domažlice - kasárnyDorostenci Hluboká Jakub Podolec52019-04-23 14:45:30
47Domažlice - kasárnyDorostenky Stanětice Tereza Veberová42019-04-23 14:34:17
48Domažlice - kasárnyDorostenky Milavče Kateřina Vaňková32019-04-23 14:33:52
49Domažlice - kasárnyDorostenky Holýšov Markéta Zedníková52019-04-23 14:33:23
50Domažlice - kasárnyDorostenky Hluboká Lenka Váchalová22019-04-23 14:32:30
51Domažlice - kasárnyDorostenky Hluboká Kateřina Králová12019-04-23 14:31:55
52ZŠ Komenského 17Dorostenci Hluboká Jakub Podolec42019-02-11 12:59:30
53ZŠ Komenského 17Dorostenci Staňkov I Jakub Dokulil32019-02-11 12:58:59
54ZŠ Komenského 17Starší žáci Malý Bor A122019-02-11 12:55:32
55ZŠ Komenského 17Starší žáci Tlumačov 132019-02-11 12:55:09
56ZŠ Komenského 17Starší žáci Domažlice 72019-02-11 12:54:28
57ZŠ Komenského 17Starší žáci Dolní Folmava 32019-02-11 12:53:50
58ZŠ Komenského 17Starší žáci Kdyně A82019-02-11 12:53:50
59ZŠ Komenského 17Starší žáci Bělá nad Radbuzou 162019-02-11 12:53:50
60ZŠ Komenského 17Starší žáci Poběžovice 202019-02-11 12:53:50
61ZŠ Komenského 17Starší žáci Staňkov I 92019-02-11 12:53:50
62ZŠ Komenského 17Starší žáci Meclov 112019-02-11 12:53:50
63ZŠ Komenského 17Starší žáci Milavče B172019-02-11 12:53:50
64ZŠ Komenského 17Starší žáci Chodov B212019-02-11 12:53:50
65ZŠ Komenského 17Starší žáci Kout na Šumavě 252019-02-11 12:53:50
66ZŠ Komenského 17Starší žáci Chodov A12019-02-11 12:53:50
67ZŠ Komenského 17Starší žáci Čermná 52019-02-11 12:53:50
68ZŠ Komenského 17Starší žáci Chodská Lhota 102019-02-11 12:53:50
69ZŠ Komenského 17Starší žáci Petrovice 142019-02-11 12:53:50
70ZŠ Komenského 17Starší žáci Klenčí pod Čerchovem 182019-02-11 12:53:50
71ZŠ Komenského 17Starší žáci Kdyně B222019-02-11 12:53:50
72ZŠ Komenského 17Starší žáci Strážov 262019-02-11 12:53:50
73ZŠ Komenského 17Starší žáci Milavče A22019-02-11 12:53:50
74ZŠ Komenského 17Starší žáci Pocinovice 152019-02-11 12:53:50
75ZŠ Komenského 17Starší žáci Stanětice 192019-02-11 12:53:50
76ZŠ Komenského 17Starší žáci Postřekov 232019-02-11 12:53:50
77ZŠ Komenského 17Mladší žáci Domažlice 42019-02-11 12:45:40
78ZŠ Komenského 17Mladší žáci Kladruby 82019-02-11 12:39:22
79ZŠ Komenského 17Mladší žáci Klenčí pod Čerchovem B92019-02-11 12:39:07
80ZŠ Komenského 17Mladší žáci Postřekov 102019-02-11 12:38:58
81ZŠ Komenského 17Mladší žáci Meclov 112019-02-11 12:38:55
82ZŠ Komenského 17Mladší žáci Petrovice 122019-02-11 12:38:51
83ZŠ Komenského 17Mladší žáci Starý Klíčov 132019-02-11 12:38:48
84ZŠ Komenského 17Mladší žáci Tlumačov 62019-02-11 12:38:44
85ZŠ Komenského 17Mladší žáci Dolní Folmava B72019-02-11 12:38:38
86ZŠ Komenského 17Mladší žáci Staňkov I 42019-02-11 12:38:31
87ZŠ Komenského 17Mladší žáci Milavče 32019-02-11 12:38:27
88ZŠ Komenského 17Mladší žáci Klenčí pod Čerchovem A22019-02-11 12:38:23
89ZŠ Komenského 17Mladší žáci Dolní Folmava A12019-02-11 12:38:18
90ZŠ Komenského 17Přípravka Domažlice 12019-02-11 12:26:12
91ZŠ Komenského 17Přípravka Kout na Šumavě 32019-02-11 12:17:20
92ZŠ Komenského 17Přípravka Poběžovice 22019-02-11 12:17:11
93ZŠ Komenského 17Dorostenci Meclov Michal Malík82019-02-11 12:15:48
94ZŠ Komenského 17Dorostenci Chodská Lhota Marek Kratochvíl72019-02-11 12:15:42
95ZŠ Komenského 17Dorostenci Staňkov I Matěj Nykodým62019-02-11 12:15:31
96ZŠ Komenského 17Dorostenci Staňkov I Adam Drudík52019-02-11 12:15:20
97ZŠ Komenského 17Dorostenci Pocinovice Stanislav Jelínek22019-02-11 12:14:43
98ZŠ Komenského 17Dorostenci Chodov Vítek Mathauser12019-02-11 12:14:33
99ZŠ Komenského 17Dorostenci Bor Jakub Otevřel92019-02-11 12:13:08
100ZŠ Komenského 17Dorostenky Pocinovice Lucie Braunfuchsová62019-02-11 12:06:26
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání