Výsledky ročníku 2024 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Ka 2 | Hl 3 | Kl 4 | Po 5 | Ka 6 | Sr 7 | Ho 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče A | 10 | 1,80 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Poděvousy | 9 | 2,60 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Dolní Folmava A | 8 | 3,00 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Klenčí pod Čerchovem A | 7 | 3,10 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Tlumačov A | 6 | 4,40 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
6. | Srbice | 5 | 4,80 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Milavče B | 4 | 4,80 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Pocinovice | 3 | 5,10 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | 2 | 5,60 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Domažlice | 1 | 6,40 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Meclov | 0 | 6,90 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Poběžovice | 0 | 7,00 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Holýšov A | 0 | 7,10 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Starý Klíčov | 0 | 7,10 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Tlumačov B | 0 | 7,20 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Horšovský Týn A | 0 | 7,40 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Petrovice | 0 | 7,50 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Horšovský Týn B | 0 | 8,50 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chodov | 0 | 8,60 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Holýšov B | 0 | 10,30 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sedlice | 0 | 12,40 | DO | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Ka 2 | Hl 3 | Kl 4 | Po 5 | Ka 6 | Sr 7 | Ho 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Folmava A | 10 | 0,22 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | 9 | 0,35 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Milavče A | 8 | 0,47 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Hluboká A | 7 | 0,48 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Srbice A | 6 | 0,57 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
6. | Poděvousy | 5 | 0,58 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Srbice B | 4 | 0,60 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Chodská Lhota | 3 | 0,69 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Dehtín | 2 | 0,71 | KT | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Dolní Folmava B | 1 | 0,72 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Milavče B | 0 | 0,74 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hluboká B | 0 | 0,75 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Meclov C | 0 | 0,76 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Domažlice A | 0 | 0,78 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Domažlice B | 0 | 0,81 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Stráž | 0 | 0,81 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Staňkov I | 0 | 0,81 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Kladruby | 0 | 0,86 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Poběžovice | 0 | 0,86 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Klenčí pod Čerchovem B | 0 | 0,87 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sedlice | 0 | 0,99 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Petrovice | 0 | 0,99 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Starý Klíčov | 0 | 1,06 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Meclov A | 0 | 1,07 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chodov B | 0 | 1,09 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Bělá nad Radbuzou | 0 | 1,13 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Meclov B | 0 | 1,15 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chodov A | 0 | 1,18 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hluboká | 0 | 8888,88 | DO | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Ka 2 | Hl 3 | Kl 4 | Po 5 | Ka 6 | Sr 7 | Ho 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klenčí pod Čerchovem Kristýna Cimbolincová | 10 | 0,18 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Chodská Lhota Tereza Kureková | 9 | 0,25 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Milavče Klára Baláková | 8 | 0,28 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Domažlice Eliška Černá | 7 | 0,31 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Milavče Barbora Loritzová | 6 | 0,33 | DO | - | - | - | - | - | - | - | - |
6. | Klenčí pod Čerchovem Agáta Skalová | 5 | 0,34 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Kladruby Alexandra Lehečková | 4 | 0,36 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Petrovice Lenka Svobodová | 3 | 0,40 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Hluboká Bretani Michaela | 2 | 0,43 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Hluboká Markéta Husníková | 1 | 0,46 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Stráž Tereza Waldmanová | 0 | 0,51 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Kladruby Eliška Súkeníková | 0 | 0,53 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Horšovský Týn Věra Krutinová | 0 | 0,61 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hluboká Eva Víznerová | 0 | 0,74 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Horšovský Týn Karolína Izáková | 0 | 0,97 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Poběžovice Aneta Prajzentová | 0 | MS | DO | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Ka 2 | Hl 3 | Kl 4 | Po 5 | Ka 6 | Sr 7 | Ho 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče Adam Vaněk | 10 | 0,06 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Milavče Jan Zíka | 9 | 0,17 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Milavče Filip Janda | 8 | 0,25 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Milavče Šimon Pelnář | 7 | 0,30 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Horšovský Týn Filip Janča | 6 | 0,31 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
6. | Pocinovice Lukáš Nejedlý | 5 | 0,32 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Hluboká Pavel Kaiser | 4 | 0,35 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Pocinovice Aleš Bláha | 3 | 0,38 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Stráž Marek Dohányos | 2 | 0,43 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Petrovice Dominik Juhás | 1 | 0,55 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Hluboká Jiří Husník | 0 | 0,57 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hluboká Jakub Gombár | 0 | 0,60 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Stráž Josef Turbák | 0 | 0,61 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Kladruby Filip Syrový | 0 | 0,63 | TC | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Ka 2 | Hl 3 | Kl 4 | Po 5 | Ka 6 | Sr 7 | Ho 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče | 10 | 0,17 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Meclov | 9 | 0,28 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Poděvousy | 8 | 0,42 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Starý Klíčov B | 7 | 0,43 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Starý Klíčov A | 6 | 0,47 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
6. | Stráž | 5 | 0,61 | TC | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Domažlice | 4 | MS | DO | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | ZŠ 1 | Ka 2 | Hl 3 | Kl 4 | Po 5 | Ka 6 | Sr 7 | Ho 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Daniel Kratochvíl | 10 | 0,14 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Chodská Lhota Martin Sika | 9 | 0,14 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Chodská Lhota Jan Husník | 8 | 0,20 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Pocinovice Vít Braunfuchs | 7 | 0,21 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Petrovice Václav Maxa | 6 | 0,32 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
6. | Hluboká Ondřej Drahoňovský | 5 | 0,32 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Petrovice Jan Barborka | 4 | 0,34 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Domažlice Jaroslav Kohel | 3 | 0,38 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem Jiří Řezníček | 2 | 0,39 | DO | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Petrovice Michal Podestát | 1 | 0,51 | DO | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 97 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: