Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/06/202019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
22019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
32019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
42019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
52019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
62019/07/082019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy OP -
72019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
82019/07/082019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů TR -
92019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
102019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
112019/06/212019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
122019/07/012019/07/21 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
132019/07/072019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B OP -
142019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
152019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
162019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
172019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
182019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
192019/06/292019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
202019/07/132019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce ZN -
212019/07/172019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B HO -
222019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
232019/07/012019/07/28 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
242019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO GPHO
252019/08/022019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
262019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
272019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
282019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
292019/06/152019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
302019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO GPHO
312019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
322019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
332019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
342019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
352019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
362019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
372019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
382019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
392019/07/082019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
402019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
412019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
422019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
432019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
442019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
452019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
462019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
472019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
482019/07/262019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
492019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
502019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
512019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
522019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
532019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
542019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
552019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
562019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
572019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
582019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
592019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
602019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
612019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
622019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
632019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
642019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
652019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
662019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
672019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
682019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
692019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
702019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
712019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
722019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
732019/07/202019/09/07 Hrušky-POZOR-předběž.náhr.term, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL- náhradní BV BHL
742019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
752019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
762019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
772019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
782019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
792019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
802019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
812019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
822019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
832019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
842019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
852019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
862019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
872019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
882019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
892019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
902019/07/142019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Malé Hoštice, hřištěŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:09:17
2Malé Hoštice, hřištěMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:08:54
3PodmokliceŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:07:47
4PodmokliceMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:07:28
5KučerovŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:06:23
6KučerovMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:06:03
7KunžakŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:04:25
8KunžakMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:03:53
9RoštěníŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:02:40
10RoštěníMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:01:30
11BoroviceMužiMichal Matějíček2019-07-18 21:59:10
12Široký Brod (2B)ŽenyMichal Matějíček2019-07-18 21:57:49
13Široký Brod (2B)MužiMichal Matějíček2019-07-18 21:57:28
14Vracov - fotba. hřištěŽenyZdeněk Janků2019-07-18 11:55:12
15Vracov - fotba. hřištěMužiZdeněk Janků2019-07-18 11:54:41
16Vracov - fotba. hřištěŽenyPetr Marada2019-07-18 11:22:54
17Vracov - fotba. hřištěMužiPetr Marada2019-07-18 11:22:44
18Letohrad - OrliceŽenyMilan Šafránek2019-07-16 10:21:12
19Letohrad - OrliceMužiMilan Šafránek2019-07-16 10:21:02
20RoštěníMužiMilan Šafránek2019-07-16 10:20:00
21BoroviceMužiMilan Šafránek2019-07-16 10:17:40
22Letohrad - KunčiceŽenyDaniel Chvátal2019-07-14 09:57:04
23Letohrad - KunčiceMužiDaniel Chvátal2019-07-14 09:56:40
24Vracov - fotba. hřištěŽenyDaniel Chvátal2019-07-14 09:55:09
25Vracov - fotba. hřištěMužiDaniel Chvátal2019-07-14 09:54:23
26RoštěníŽenyRadek Staněk2019-07-14 07:57:44
27RoštěníMužiRadek Staněk2019-07-14 07:57:22
28OlšovecŽenyRadek Staněk2019-07-14 07:53:15
29OlšovecMužiRadek Staněk2019-07-14 07:52:36
30ChlumŽenyMichal Matějíček2019-07-13 20:09:12
31ChlumMužiMichal Matějíček2019-07-13 20:07:53
32Velké OpatoviceŽenyMichal Matějíček2019-07-13 20:05:46
33Velké OpatoviceMužiMichal Matějíček2019-07-13 20:04:57
34OlšovecŽenyMichal Matějíček2019-07-13 20:04:19
35OlšovecMužiMichal Matějíček2019-07-13 20:02:56
36MrákotínŽenyLukáš Brtník2019-07-13 12:48:28
37MrákotínMužiLukáš Brtník2019-07-13 12:47:36
38MrákotínŽenyOndřej Kos 2019-07-13 11:29:52
39MrákotínMužiOndřej Kos 2019-07-13 11:29:32
40PetroviceMužiMichal Matějíček2019-07-13 09:32:02
41MrákotínŽenyPavlína Sedláková2019-07-13 09:05:15
42MrákotínMužiPavlína Sedláková2019-07-13 09:04:36
43PetroviceŽenyLukáš Vaculík2019-07-13 08:08:57
44PetroviceMužiLukáš Vaculík2019-07-13 08:08:45
45Rohatec - u základní školyMužiLukáš Vaculík2019-07-13 08:07:08
46Rohatec - u základní školyŽenyLukáš Vaculík2019-07-13 08:07:00
47MrákotínŽenyPetr Kolman2019-07-12 23:33:50
48MrákotínMužiPetr Kolman2019-07-12 23:33:34
49MrákotínŽenyVlastimil Sedlák2019-07-12 20:35:52
50MrákotínMužiVlastimil Sedlák2019-07-12 20:35:11
51Velké OpatoviceŽenyHonza Adamec2019-07-12 19:26:39
52Velké OpatoviceMužiHonza Adamec2019-07-12 19:26:26
53Rohatec - u základní školyŽenyHonza Adamec2019-07-12 19:22:14
54Rohatec - u základní školyMužiHonza Adamec2019-07-12 19:22:04
55OlšovecŽenyHonza Adamec2019-07-12 19:21:26
56OlšovecMužiHonza Adamec2019-07-12 19:21:09
57PetroviceŽenyHonza Adamec2019-07-12 19:20:06
58PetroviceMužiHonza Adamec2019-07-12 19:19:54
59OlšovecŽenyKrleša 2019-07-12 16:59:35
60OlšovecMužiKrleša 2019-07-12 16:59:12
61PetroviceŽenyKrleša 2019-07-12 16:58:29
62PetroviceMužiKrleša 2019-07-12 16:58:08
63HabrovanyŽenyMichal Matějíček2019-07-12 10:31:43
64HabrovanyMužiMichal Matějíček2019-07-12 10:31:26
65MrákotínŽenyMichal Matějíček2019-07-12 10:30:08
66MrákotínMužiMichal Matějíček2019-07-12 10:29:44
67Rohatec - u základní školyŽenyMichal Matějíček2019-07-12 10:21:34
68Rohatec - u základní školyMužiMichal Matějíček2019-07-12 10:21:13
69PetroviceŽenyMichal Matějíček2019-07-12 10:20:44
70Rohatec - u základní školyŽenyPetr Marada2019-07-11 16:56:24
71Rohatec - u základní školyMužiPetr Marada2019-07-11 16:55:58
72ChlumŽenyRadek Staněk2019-07-10 07:11:06
73ChlumMužiRadek Staněk2019-07-10 07:10:30
74Velké OpatoviceŽenyRadek Staněk2019-07-10 07:05:33
75Velké OpatoviceMužiRadek Staněk2019-07-10 07:05:20
76HabrovanyŽenyRadek Staněk2019-07-10 07:00:34
77HabrovanyMužiRadek Staněk2019-07-10 07:00:07
78MrákotínŽenyRadek Staněk2019-07-10 06:53:58
79MrákotínMužiRadek Staněk2019-07-10 06:53:42
80Rohatec - u základní školyŽenyRadek Staněk2019-07-10 06:52:45
81Rohatec - u základní školyMužiRadek Staněk2019-07-10 06:52:23
82PetroviceŽenyRadek Staněk2019-07-10 06:50:22
83PetroviceMužiRadek Staněk2019-07-10 06:49:56
84ChlumŽenyMilan Šafránek2019-07-09 18:39:18
85ChlumMužiMilan Šafránek2019-07-09 18:39:01
86OlšovecŽenyMilan Šafránek2019-07-08 17:24:31
87OlšovecMužiMilan Šafránek2019-07-08 17:22:40
88PetroviceŽenyMilan Šafránek2019-07-08 17:21:27
89PetroviceMužiMilan Šafránek2019-07-08 17:21:13
90RadíkovMužiLukáš Vaculík2019-07-07 09:29:35
91RadíkovŽenyLukáš Vaculík2019-07-07 09:20:35
92BransouzeŽenyRadek Staněk2019-07-07 08:19:16
93BransouzeMužiRadek Staněk2019-07-07 08:18:59
94RadíkovŽenyRadek Staněk2019-07-07 08:18:18
95RadíkovMužiRadek Staněk2019-07-07 08:17:51
96BransouzeŽenyMichal Matějíček2019-07-06 21:27:40
97BransouzeMužiMichal Matějíček2019-07-06 21:27:21
98RadíkovŽenyMichal Matějíček2019-07-06 21:26:49
99RadíkovMužiMichal Matějíček2019-07-06 21:26:25
100RadíkovŽenyHonza Adamec2019-07-06 11:49:26
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu