Liga: | - |
Místo: | Chropyně |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 10. 09. 2016 13:00 |
Kontakt: | Vladislav Sedlařík |
Telefon: | 777621611 |
Začátek rezervace: | 01. 09. 2017 20:00 |
Konec rezervace: | 09. 09. 2016 12:00 |
Začátek tipování: | 10. 09. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 10. 09. 2016 00:00 |
Zadal: | Marek Mucha |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://hasici-chropyne.tode.cz/ |
Poznámka pořadatele
SDH Chropyně zve všechny týmy, příznivce a fanoušky požárního sportu na Memorial Jana Zapletala, soutěž v požárním útoku mužů a žen na 2B
povrch travnatý s betonovou základnou, trať 2B, pravidla požárního sportu + vlastní, terče sklopné s elektronickou časomírou, sportovní hadice povoleny. Při rezervaci na soutěž uvádějte doplňujíci informaci k týmu (muži, ženy)
Prezentace: 12:15 – 12:45
Nástup: 12:45
Start prvního družstva: 13:00
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-7510.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Chropyně | KM | Marek Mucha | |
2 | 2 | Oplocany | PR | Petr Kadaník | |
3 | 3 | Morkovice | M | KM | Marek Mucha |
4 | 4 | Litenčice | KM | mirrao | |
5 | 5 | Počenice | Ženy | KM | Pavel Kunčar |
6 | 6 | Sulimov | KM | Svatopluk Minařík | |
7 | 7 | Morkovice | KM | Pavel Krejčí | |
8 | 8 | Oplocany | Ženy | PR | Jana Bitalová |
9 | 9 | Počenice | Muži | KM | Pavel Kunčar |
10 | 10 | Dětkovice | VY | Michal Hrabánek | |
11 | 11 | Zdislavice | KM | Radek Šťastný | |
12 | 12 | Morkovice | Zeny | KM | Pavel Krejčí |
13 | 13 | Hoštice | KM | Antonín Novák | |
14 | 14 | Sulimov | ženy | KM | Svatopluk Minařík |
15 | 15 | Hrabůvka | PR | Honza | |
16 | 16 | Hoštice | Ženy | KM | Antonín Novák |
17 | 17 | Chvalnov | KM | Daniel Šušlík | |
18 | 18 | Křenovice | PR | SDH Křenovice | |
19 | 19 | Dětkovice | ženy | VY | Michal Hrabánek |
20 | 20 | Potštát | ženy | PR | Veronika Kocjanová |
21 | 21 | Kojetín | zeny | PR | Martina Partykova |
22 | 22 | Polkovice | PR | Tomáš Mareček | |
23 | 23 | Nenakonice | OL | Jiří Tomecek | |
24 | 24 | Podhradní Lhota | KM | Zdeněk Žejdlik | |
25 | 25 | Tršice | OL | Honza Balint | |
26 | 26 | Luboměř | NJ | Adam Melichar | |
27 | 27 | Zahnašovice | M | KM | Marek Mucha |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | BR | 15,26 | 15,63 | 15,63 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Zahnašovice | KM | 15,67 | 15,21 | 15,67 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 15,78 | 15,68 | 15,73 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Mladcová | ZL | 15,65 | 16,12 | 16,12 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Litenčice | KM | 16,23 | 16,47 | 16,47 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Morkovice | KM | 16,60 | 16,46 | 16,60 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Chropyně | KM | 15,71 | 16,80 | 16,80 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Počenice | KM | 17,04 | 16,85 | 17,04 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Křenovice | PR | 17,64 | 16,72 | 17,64 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Čechy | PR | 17,37 | 17,94 | 17,94 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Kojetín II-Popůvky | PR | 18,33 | 18,22 | 18,33 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Medlov | KM | 19,65 | 19,28 | 19,65 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Pačlavice | KM | 18,87 | 20,67 | 20,67 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Pornice | KM | 23,20 | 22,38 | 23,20 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Polkovice | PR | 22,96 | 23,55 | 23,55 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Veselá | ZL | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Luboměř | NJ | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dub nad Moravou | OL | 20,17 | 20,07 | 20,07 | 2022/04/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Počenice | KM | 17,93 | 20,43 | 20,43 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Čechy | PR | 21,41 | 22,75 | 22,75 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Kojetín II-Popůvky | PR | 24,22 | 25,10 | 25,10 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Lhota | KM | 27,09 | 29,75 | 29,75 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Polkovice | PR | 31,44 | 31,90 | 31,90 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Chropyně | KM | 31,99 | 23,90 | 31,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Pačlavice | KM | 32,52 | 31,51 | 32,52 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Rokytnice | PR | 38,93 | 38,85 | 38,93 | 2022/04/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Záříčí | KM | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Kojetín | PR | 99,99 | 99,99 | 99,99 | 2013/09/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |