Kšely 2019 (Kolín)
3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 05. 2019 08:30 |
| Kontakt: | Jaroslav Hýna |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Radovesnice I | Kolín | 19,41 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov A | Kolín | 21,02 | - | - | - | |
![]() | 3. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 22,60 | - | - | - | |
![]() | 4. | Ratenice | Kolín | 22,63 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kšely | Kolín | 25,81 | - | - | - | |
![]() | 6. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 26,75 | - | - | - | |
![]() | 7. | Klučov B | Kolín | 27,41 | - | - | - | |
![]() | 8. | Bulánka | Kolín | NP | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kšely | Kolín | 21,94 | - | - | - | |
![]() | 2. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 23,76 | - | - | - | |
![]() | 3. | Klučov | Kolín | 25,11 | - | - | - | |
![]() | 4. | Třebovle | Kolín | 27,99 | - | - | - | |
![]() | 5. | Zásmuky | Kolín | 28,94 | - | - | - | |
![]() | 6. | Miškovice | Hlavní město Praha | 34,48 | - | - | - |
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ratenice | Kolín | 13,57 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov | Kolín | 16,71 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 18,09 | - | - | - | |
![]() | 4. | Ovčáry | Kolín | 18,94 | - | - | - | |
![]() | 5. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 19,00 | - | - | - | |
![]() | 6. | Rostoklaty | Kolín | 20,90 | - | - | - | |
![]() | 7. | Nové Jirny | Praha-východ | 23,94 | - | - | - | |
![]() | 8. | Zásmuky | Kolín | 25,17 | - | - | - | |
![]() | 9. | Dobré Pole | Kolín | 31,38 | - | - | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zibohlavy A | Kolín | 16,86 | - | - | - | |
![]() | 2. | Ratenice | Kolín | 18,21 | - | - | - | |
![]() | 3. | Ovčáry A | Kolín | 19,24 | - | - | - | |
![]() | 4. | Třebovle A | Kolín | 19,52 | - | - | - | |
![]() | 5. | Dobré Pole | Kolín | 20,07 | - | - | - | |
![]() | 6. | Ovčáry B | Kolín | 20,85 | - | - | - | |
![]() | 7. | Zibohlavy B | Kolín | 21,14 | - | - | - | |
![]() | 8. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 23,00 | - | - | - | |
![]() | 9. | Třebovle B | Kolín | 24,22 | - | - | - | |
![]() | 10. | Klučov B | Kolín | 24,74 | - | - | - | |
![]() | 11. | Nové Jirny A | Praha-východ | 24,87 | - | - | - | |
![]() | 12. | Rostoklaty A | Kolín | 25,75 | - | - | - | |
![]() | 13. | Kšely | Kolín | 27,23 | - | - | - | |
![]() | 14. | Klučov A | Kolín | 28,57 | - | - | - | |
![]() | 15. | Cerhenice | Kolín | 36,69 | - | - | - | |
![]() | 16. | Rostoklaty B | Kolín | 40,81 | - | - | - | |
![]() | 17. | Klučov C | Kolín | 41,13 | - | - | - |
Dorostenky, dle pravidel Dorost útok
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kšely | Kolín | 23,20 | - | - | - |
Dorostenci, dle pravidel Dorost útok
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zásmuky | Kolín | 25,26 | - | - | - |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ovčáry A | Kolín | 27,09 | - | - | - | |
![]() | 2. | Rostoklaty | Kolín | 30,94 | - | - | - | |
![]() | 3. | Třebovle | Kolín | 32,81 | - | - | - | |
![]() | 4. | Doubek A | Praha-východ | 39,84 | - | - | - | |
![]() | 5. | Rostoklaty B | Kolín | 48,28 | - | - | - | |
![]() | 6. | Doubek B | Praha-východ | 52,15 | - | - | - |
Smíšený dorost, dle pravidel Dorost útok
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Klučov | Kolín | 22,25 | - | - | - | |
![]() | 2. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 26,40 | - | - | - | |
![]() | 3. | Lány | Rakovník | 29,80 | - | - | - | |
![]() | 4. | Nové Jirny | Praha-východ | 31,09 | - | - | - | |
![]() | 5. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zásmuky | Kolín | - | - | 24,75 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 25,72 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 27,09 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 27,10 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třebonice A | Hlavní město Praha | - | - | 27,19 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 27,71 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 27,81 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ovčáry | Kolín | - | - | 29,81 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 29,97 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Třebovle | Kolín | - | - | 30,60 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 30,94 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 31,47 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 32,12 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 32,25 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Třebovle | Kolín | - | - | 32,81 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 34,88 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 34,97 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Třebovle | Kolín | - | - | 35,06 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Klučov | Kolín | - | - | 36,25 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 37,28 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Třebovle | Kolín | - | - | 37,90 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kšely | Kolín | - | - | 39,14 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Doubek | Praha-východ | - | - | 39,40 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Klánovice | Hlavní město Praha | 39,52 | 39,52 | 39,52 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Doubek A | Praha-východ | - | - | 39,84 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 40,53 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kšely | Kolín | - | - | 41,45 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Poříčany | Kolín | - | - | 42,75 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Rostoklaty B | Kolín | - | - | 42,85 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 45,16 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ratenice | Kolín | - | - | 13,57 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Klučov | Kolín | - | - | 15,29 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 15,50 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Bulánka | Kolín | - | - | 15,60 | 2013/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Kšely | Kolín | - | - | 16,03 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,09 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Klučov | Kolín | 15,97 | 16,36 | 16,36 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,53 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Klučov | Kolín | - | - | 16,71 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,90 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Rostoklaty | Kolín | 16,91 | 16,63 | 16,91 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,96 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Ovčáry | Kolín | 17,16 | 17,00 | 17,16 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,21 | 2013/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,22 | 2014/05/10 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Klučov | Kolín | - | - | 17,24 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,27 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,30 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Ratenice | Kolín | 17,39 | 16,56 | 17,39 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Zásmuky | Kolín | - | - | 17,50 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,58 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,64 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,69 | 2013/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kšely | Kolín | - | - | 17,94 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,09 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Klučov | Kolín | - | - | 18,25 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,31 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Ovčáry | Kolín | 17,98 | 18,41 | 18,41 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Klučov | Kolín | - | - | 18,62 | 2013/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kšely | Kolín | - | - | 18,62 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 16,86 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Zibohlavy | Kolín | 17,63 | 18,16 | 18,16 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ratenice | Kolín | - | - | 18,21 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 18,43 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Klučov | Kolín | - | - | 18,79 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Sloup | Praha-západ | - | - | 19,10 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,12 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,24 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,28 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Třebovle | Kolín | - | - | 19,52 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,73 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 19,85 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,89 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 20,07 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Ratenice | Kolín | - | - | 20,27 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Kšely | Kolín | - | - | 20,42 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Sloup | Praha-západ | - | - | 20,50 | 2015/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Třebovle | Kolín | - | - | 20,64 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Kšely | Kolín | - | - | 20,67 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Třebovle | Kolín | - | - | 20,82 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Ovčáry | Kolín | - | - | 20,85 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Sloup | Praha-západ | - | - | 21,04 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 21,14 | 2019/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Ratenice | Kolín | 21,32 | 19,87 | 21,32 | 2022/05/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Ovčáry | Kolín | - | - | 21,40 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 21,51 | 2017/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Ovčáry | Kolín | - | - | 21,65 | 2018/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Ovčáry | Kolín | - | - | 21,86 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Třebovle | Kolín | - | - | 21,93 | 2016/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Třebovle | Kolín | - | - | 22,21 | 2018/05/19 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/05/06 | Sportovní areál Kšely, 1. kolo Podlipanské ligy | |
| 2022/05/08 | Kšely, 1. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2019/05/25 | Kšely, 3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2018/06/30 | Kšely, 6. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2018/05/19 | Kšely, 2. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2017/05/13 | Kšely, 2. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2016/05/14 | Kšely, 2. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2015/05/09 | Kšely, 2. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2014/05/10 | Kšely - sportovní areál, 2. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2013/09/21 | Kšely - sportovní areál, OKRESNÍ SOUTĚŽ POHÁR STAROSTKY | |
| 2013/05/19 | Kšely, 3. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















