Výsledky ročníku 2018
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
53
53
Průměrný čas:
40,08
40,08
Nejlepší čas:
0,01
0,01
Nejlepší čas č.1:
0,01
0,01
Nejlepší čas č.2:
0,01
0,01
Nejlepší prostřik:
0
0
Průměrný prostřik
3,08
3,08
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
4 / 3
4 / 3
Povedené / Nepovedené
53 / 0
53 / 0
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hluboká A | Domažlice | 45 | 5x | 9,00 | 19,36 | 0,00 | 0,00 | 24,43 |
![]() | 2. | Chodská Lhota | Domažlice | 40 | 4x | 10,00 | 19,08 | 19,38 | 19,08 | 21,29 |
![]() | 3. | Hluboká B | Domažlice | 30 | 4x | 7,50 | 20,29 | 0,00 | 0,00 | 43,21 |
![]() | 4. | Petrovice | Domažlice | 27 | 5x | 5,40 | 22,69 | 0,00 | 0,00 | 38,34 |
![]() | 5. | Stanětice | Domažlice | 24 | 4x | 6,00 | 21,73 | 0,00 | 0,00 | 39,10 |
![]() | 6. | Staňkov I | Domažlice | 22 | 4x | 5,50 | 24,63 | 24,63 | 26,05 | 28,54 |
![]() | 7. | Pocinovice | Domažlice | 13 | 2x | 6,50 | 22,00 | 0,00 | 0,00 | 57,00 |
![]() | 8. | Štítary | Domažlice | 13 | 4x | 3,25 | 26,84 | 26,89 | 27,08 | 31,93 |
![]() | 9. | Staňkov I A | Domažlice | 9 | 1x | 9,00 | 38,00 | 0,00 | 0,00 | 38,00 |
![]() | 10. | Chodov | Domažlice | 8 | 2x | 4,00 | 24,41 | 29,62 | 24,41 | 32,02 |
![]() | 11. | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | 7 | 3x | 2,33 | 38,93 | 0,00 | 0,00 | 58,66 |
![]() | 12. | Chodov A | Domažlice | 7 | 1x | 7,00 | 50,00 | 0,00 | 0,00 | 50,00 |
![]() | 13. | Hluboká C | Domažlice | 4 | 1x | 4,00 | 25,80 | 120,00 | 25,80 | 25,80 |
![]() | 14. | Kdyně | Domažlice | 3 | 1x | 3,00 | 26,88 | 26,88 | 34,70 | 26,88 |
![]() | 15. | Čermná | Domažlice | 2 | 1x | 2,00 | 31,53 | 31,53 | 34,76 | 31,53 |
![]() | 16. | Pocinovice | Domažlice | 1 | 1x | 1,00 | 50,77 | 50,77 | 0,00 | 50,77 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chodov | Domažlice | 50 | 5x | 10,00 | 17,89 | 0,00 | 0,00 | 24,04 |
![]() | 2. | Staňkov I | Domažlice | 43 | 5x | 8,60 | 31,46 | 0,00 | 0,00 | 49,34 |
![]() | 3. | Pocinovice | Domažlice | 26 | 3x | 8,67 | 23,24 | 0,00 | 0,00 | 55,75 |
![]() | - | Milavče | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 31,50 | 0,00 | 0,00 | 31,50 |
![]() | - | Chodská Lhota | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 34,00 | 0,00 | 0,00 | 34,00 |
![]() | - | Hluboká | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 35,00 | 0,00 | 0,00 | 35,00 |
![]() | - | Dolní Folmava A | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 35,00 | 0,00 | 0,00 | 35,00 |
![]() | - | Meclov B | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 43,00 | 0,00 | 0,00 | 43,00 |
![]() | - | Postřekov A | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 49,00 | 0,00 | 0,00 | 49,00 |
![]() | - | Klenčí pod Čerchovem B | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 57,00 | 0,00 | 0,00 | 57,00 |
![]() | - | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 57,00 | 0,00 | 0,00 | 57,00 |
![]() | - | Holýšov | Plzeň-jih | 0 | 1x | 0,00 | 62,00 | 0,00 | 0,00 | 62,00 |
![]() | - | Klenčí pod Čerchovem A | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 63,50 | 0,00 | 0,00 | 63,50 |
![]() | - | Pařezov A | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 64,00 | 0,00 | 0,00 | 64,00 |
![]() | - | Kladruby | Strakonice | 0 | 1x | 0,00 | 66,50 | 0,00 | 0,00 | 66,50 |
![]() | - | Mnichov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 79,00 | 0,00 | 0,00 | 79,00 |
![]() | - | Starý Klíčov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 86,00 | 0,00 | 0,00 | 86,00 |
![]() | - | Bezděkovské Předměstí smíchaný tým | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 87,50 | 0,00 | 0,00 | 87,50 |
![]() | - | Tlumačov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 95,00 | 0,00 | 0,00 | 95,00 |
![]() | - | Luženice | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 96,50 | 0,00 | 0,00 | 96,50 |
![]() | - | Domažlice | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 97,00 | 0,00 | 0,00 | 97,00 |
![]() | - | Postřekov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 107,00 | 0,00 | 0,00 | 107,00 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hluboká Lenka Váchalová | Domažlice | 40 | 4x | 10,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 16,97 |
![]() | 2. | Stanětice Kristýna Nekudová | Domažlice | 35 | 4x | 8,75 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 18,66 |
![]() | 3. | Stanětice Tereza Veberová | Domažlice | 28 | 3x | 9,33 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 14,45 |
![]() | 4. | Švihov Kašpárková | Klatovy | 8 | 1x | 8,00 | 34,00 | 0,00 | 0,00 | 34,00 |
![]() | 5. | Švihov Krotká | Klatovy | 7 | 1x | 7,00 | 38,50 | 0,00 | 0,00 | 38,50 |
![]() | 6. | Švihov Pícková | Klatovy | 6 | 1x | 6,00 | 42,00 | 0,00 | 0,00 | 42,00 |
![]() | 7. | Meclov K. Vaňková | Domažlice | 5 | 1x | 5,00 | 47,50 | 0,00 | 0,00 | 47,50 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Staňkov I Jakub Dokulil | Domažlice | 30 | 3x | 10,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 12,88 |
![]() | 2. | Chodov Mathauser | Domažlice | 10 | 1x | 10,00 | 9,50 | 0,00 | 0,00 | 9,50 |
![]() | 3. | Milavče Dominik Forst | Domažlice | 9 | 1x | 9,00 | 29,00 | 0,00 | 0,00 | 29,00 |
![]() | 4. | Meclov Jakub Sušický | Domažlice | 8 | 1x | 8,00 | 37,50 | 0,00 | 0,00 | 37,50 |
![]() | 5. | Horšovský Týn Černý | Domažlice | 7 | 1x | 7,00 | 44,50 | 0,00 | 0,00 | 44,50 |
![]() | - | nerozlišeno Jakub Sušický | - | 0 | 1x | 0,00 | 37,50 | 0,00 | 0,00 | 37,50 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















