Výsledky ročníku 2019
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
71
71
Průměrný čas:
43,74
43,74
Nejlepší čas:
12,00
12,00
Nejlepší čas č.1:
16,95
16,95
Nejlepší čas č.2:
18,89
18,89
Nejlepší prostřik:
0.21
0.21
Průměrný prostřik
2,20
2,20
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
8 / 9
8 / 9
Povedené / Nepovedené
71 / 0
71 / 0
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Petrovice | Domažlice | 44 | 6x | 7,33 | 17,62 | 0,00 | 0,00 | 29,26 |
![]() | 2. | Chodov A | Domažlice | 39 | 5x | 7,80 | 18,00 | 0,00 | 0,00 | 21,87 |
![]() | 3. | Hluboká A | Domažlice | 35 | 5x | 7,00 | 16,73 | 0,00 | 0,00 | 25,81 |
![]() | 4. | Čermná | Domažlice | 34 | 6x | 5,67 | 20,35 | 0,00 | 0,00 | 29,14 |
![]() | 5. | Kdyně | Domažlice | 21 | 3x | 7,00 | 16,59 | 0,00 | 0,00 | 33,02 |
![]() | 6. | Pocinovice | Domažlice | 20 | 4x | 5,00 | 21,47 | 0,00 | 0,00 | 38,97 |
![]() | 7. | Chodská Lhota | Domažlice | 19 | 3x | 6,33 | 18,52 | 0,00 | 0,00 | 35,57 |
![]() | 8. | Hluboká B | Domažlice | 15 | 4x | 3,75 | 19,56 | 0,00 | 0,00 | 36,10 |
![]() | 9. | Milavče | Domažlice | 15 | 2x | 7,50 | 24,00 | 0,00 | 0,00 | 28,46 |
![]() | 10. | Hluboká C | Domažlice | 11 | 4x | 2,75 | 19,77 | 0,00 | 0,00 | 51,35 |
![]() | 11. | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | 11 | 4x | 2,75 | 25,98 | 0,00 | 0,00 | 43,39 |
![]() | 12. | Staňkov I | Domažlice | 9 | 6x | 1,50 | 29,83 | 0,00 | 0,00 | 45,27 |
![]() | 13. | Dolní Folmava | Domažlice | 8 | 1x | 8,00 | 38,50 | 0,00 | 0,00 | 38,50 |
![]() | 14. | Holýšov | Plzeň-jih | 7 | 1x | 7,00 | 21,09 | 21,09 | 42,84 | 21,09 |
![]() | 15. | Domažlice | Domažlice | 7 | 2x | 3,50 | 34,08 | 0,00 | 0,00 | 42,54 |
![]() | 16. | Nýrsko | Klatovy | 5 | 1x | 5,00 | 25,45 | 25,45 | 30,03 | 25,45 |
![]() | 17. | Štítary | Domažlice | 5 | 3x | 1,67 | 29,54 | 29,54 | 29,93 | 41,69 |
![]() | 18. | Koloveč | Domažlice | 5 | 4x | 1,25 | 31,99 | 34,24 | 31,99 | 39,22 |
![]() | 19. | Stanětice | Domažlice | 5 | 2x | 2,50 | 33,67 | 0,00 | 0,00 | 58,84 |
![]() | 20. | Chodov | Domažlice | 2 | 1x | 2,00 | 39,59 | 39,59 | 43,52 | 39,59 |
![]() | - | Meclov | Domažlice | 0 | 2x | 0,00 | 29,97 | 0,00 | 0,00 | 47,49 |
![]() | - | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 0 | 2x | 0,00 | 58,62 | 0,00 | 0,00 | 71,06 |
![]() | - | Tlumačov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 65,00 | 0,00 | 0,00 | 65,00 |
![]() | - | Milavče B | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 78,00 | 0,00 | 0,00 | 78,00 |
![]() | - | Poběžovice | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 89,00 | 0,00 | 0,00 | 89,00 |
![]() | - | Chodov B | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 91,00 | 0,00 | 0,00 | 91,00 |
![]() | - | Kdyně B | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 101,50 | 0,00 | 0,00 | 101,50 |
![]() | - | Postřekov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 105,00 | 0,00 | 0,00 | 105,00 |
![]() | - | Kout na Šumavě | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 111,50 | 0,00 | 0,00 | 111,50 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Petrovice | Domažlice | 49 | 6x | 8,17 | 20,76 | 0,00 | 0,00 | 35,05 |
![]() | 2. | Staňkov I | Domažlice | 49 | 6x | 8,17 | 25,68 | 0,00 | 0,00 | 38,75 |
![]() | 3. | Koloveč B | Domažlice | 22 | 3x | 7,33 | 38,62 | 38,62 | 41,37 | 53,42 |
![]() | 4. | Dolní Folmava A | Domažlice | 19 | 2x | 9,50 | 21,50 | 0,00 | 0,00 | 25,65 |
![]() | 5. | Klenčí pod Čerchovem A | Domažlice | 16 | 2x | 8,00 | 26,00 | 0,00 | 0,00 | 31,62 |
![]() | 6. | Koloveč A | Domažlice | 13 | 2x | 6,50 | 72,42 | 77,42 | 77,21 | 74,82 |
![]() | 7. | Pocinovice | Domažlice | 10 | 1x | 10,00 | 26,38 | 31,80 | 26,38 | 26,38 |
![]() | 8. | Milavče | Domažlice | 8 | 1x | 8,00 | 39,50 | 0,00 | 0,00 | 39,50 |
![]() | 9. | Koloveč | Domažlice | 8 | 1x | 8,00 | 50,96 | 84,88 | 50,96 | 50,96 |
![]() | 10. | Domažlice | Domažlice | 7 | 1x | 7,00 | 49,50 | 0,00 | 0,00 | 49,50 |
![]() | 11. | Tlumačov | Domažlice | 5 | 1x | 5,00 | 52,00 | 0,00 | 0,00 | 52,00 |
![]() | 12. | Dolní Folmava B | Domažlice | 4 | 1x | 4,00 | 59,50 | 0,00 | 0,00 | 59,50 |
![]() | 13. | Kladruby | Strakonice | 3 | 1x | 3,00 | 62,00 | 0,00 | 0,00 | 62,00 |
![]() | 14. | Klenčí pod Čerchovem B | Domažlice | 2 | 1x | 2,00 | 62,50 | 0,00 | 0,00 | 62,50 |
![]() | 15. | Postřekov | Domažlice | 1 | 1x | 1,00 | 69,50 | 0,00 | 0,00 | 69,50 |
![]() | - | Meclov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 70,50 | 0,00 | 0,00 | 70,50 |
![]() | - | Starý Klíčov | Domažlice | 0 | 1x | 0,00 | 97,50 | 0,00 | 0,00 | 97,50 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hluboká Lenka Váchalová | Domažlice | 26 | 3x | 8,67 | 21,75 | 0,00 | 0,00 | 38,13 |
![]() | 2. | Milavče Kateřina Vaňková | Domažlice | 24 | 3x | 8,00 | 23,94 | 0,00 | 0,00 | 32,53 |
![]() | 3. | Stanětice Tereza Veberová | Domažlice | 23 | 3x | 7,67 | 23,27 | 0,00 | 0,00 | 40,74 |
![]() | 4. | Hluboká Kateřina Králová | Domažlice | 20 | 3x | 6,67 | 25,00 | 0,00 | 0,00 | 59,45 |
![]() | 5. | Pocinovice Klára Benedová | Domažlice | 15 | 2x | 7,50 | 22,18 | 0,00 | 0,00 | 37,09 |
![]() | 6. | Milavče Eliška Vaňková | Domažlice | 6 | 1x | 6,00 | 25,65 | 25,65 | 26,37 | 25,65 |
![]() | 7. | Holýšov Markéta Zedníková | Plzeň-jih | 6 | 1x | 6,00 | 88,47 | 88,47 | 104,56 | 88,47 |
![]() | 8. | Pocinovice Lucie Braunfuchsová | Domažlice | 5 | 1x | 5,00 | 52,30 | 0,00 | 0,00 | 52,30 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Staňkov I Jakub Dokulil | Domažlice | 25 | 3x | 8,33 | 16,92 | 16,95 | 0,00 | 44,28 |
![]() | 2. | Hluboká Jakub Podolec | Domažlice | 22 | 3x | 7,33 | 21,82 | 24,84 | 0,00 | 48,17 |
![]() | 3. | Chodov Vítek Mathauser | Domažlice | 20 | 2x | 10,00 | 15,50 | 0,00 | 0,00 | 31,41 |
![]() | 4. | Chodov Slávek Mathauser | Domažlice | 10 | 1x | 10,00 | 18,89 | 19,37 | 18,89 | 18,89 |
![]() | 5. | Staňkov I Adam Drudík | Domažlice | 10 | 2x | 5,00 | 58,50 | 0,00 | 0,00 | 68,27 |
![]() | 6. | Pocinovice Stanislav Jelínek | Domažlice | 9 | 1x | 9,00 | 29,00 | 0,00 | 0,00 | 29,00 |
![]() | 7. | Holýšov Milan Husťak | Plzeň-jih | 9 | 1x | 9,00 | 68,56 | 76,44 | 68,56 | 68,56 |
![]() | 8. | Holýšov Lukáš Pudil | Plzeň-jih | 8 | 1x | 8,00 | 23,53 | 23,53 | 24,53 | 23,53 |
![]() | 9. | Holýšov Vojtěch Hrubant | Plzeň-jih | 8 | 1x | 8,00 | 68,87 | 73,57 | 68,87 | 68,87 |
![]() | 10. | Staňkov I Matěj Nykodým | Domažlice | 5 | 1x | 5,00 | 60,50 | 0,00 | 0,00 | 60,50 |
![]() | 11. | Holýšov Milan Zedník | Plzeň-jih | 5 | 1x | 5,00 | 77,04 | 83,66 | 77,04 | 77,04 |
![]() | 12. | Meclov Michal Malík | Domažlice | 5 | 2x | 2,50 | 80,00 | 0,00 | 0,00 | 81,71 |
![]() | 13. | Chodská Lhota Marek Kratochvíl | Domažlice | 4 | 1x | 4,00 | 62,50 | 0,00 | 0,00 | 62,50 |
![]() | 14. | Meclov Filip Vaněk | Domažlice | 3 | 1x | 3,00 | 79,44 | 81,38 | 79,44 | 79,44 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Domažlice | Domažlice | 10 | 1x | 10,00 | 12,00 | 0,00 | 0,00 | 12,00 |
![]() | 2. | Poběžovice | Domažlice | 9 | 1x | 9,00 | 16,00 | 0,00 | 0,00 | 16,00 |
![]() | 3. | Kout na Šumavě | Domažlice | 8 | 1x | 8,00 | 37,00 | 0,00 | 0,00 | 37,00 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















